LEGO DUPLO Oyuncaklar

Kendileri minik ama hayal dünyaları kocaman olan yapı ustalarına Lego Duplo setlerini sunuyoruz.

Çocuklar LEGO® DUPLO® setleri ile heyecan ve gelişim dolu LEGO yapım dünyasına giriş yapar. LEGO DUPLO, klasik LEGO parçalarının iki katı büyüklüğündeki rengarenk yapım parçaları ile küçük ellere keyifli ve konforlu bir yapım tecrübesi yaşatır. LEGO DUPLO çocuğunuzun oyunla öğrenmesine destek olur. LEGO DUPLO parçaları başka LEGO parçaları ile uyumlu yapıdadır.

 

LEGO® DUPLO® İlkler Serisi

LEGO® DUPLO® ile muhteşem bir başlangıç. Çocuklar için özel tasarlanan yapımı basit ve çocuklara sonsuz bir eğlence sağlayan LEGO® DUPLO® setlerinde, sevimli karakterler ve küçük ustaların gelişimini ve yaratıcılığını geliştirmek için günlük temalar yer almaktadır.

 

Benim LEGO® DUPLO® Kasabam

Çocuğunuz LEGO® DUPLO® Kasabam setleri ile bildiğimiz binalar, araçlar ve karakterlerden oluşan küçük bir kasaba oluşturabilir. Ayrıca kendilerininki gibi bir dünyayı keşif yapmasına destek olmaktadır. LEGO® DUPLO® Kasabam setleri ile çocuğunuz keyifli zaman geçirirken yeni kelimeler de öğrenir.

 

LEGO® DUPLO® En Sevilen Karakterler

Çocuğunuz, renkli ve keyifli LEGO® DUPLO® Disney Juniors ve Disney Princesses oyun setleri ile yeni senaryolar oluşturmaya hayran kalacak. İzledikleri ve dinledikleri hikayelerdeki en sevdikleri karakterler ile saatlerce oynarken hikaye anlatma becerilerini geliştirmektedir.

 

LEGO® Duplo

Küçücük ellere özel olarak imal edilmiş yapı parçaları sayesinde çocukların ince ve kaba motor gelişimleri desteklenmektedir. Küçük kahramanlar için LEGO® Duplo parçaları, hayvanlar ve karakterlerle oynamak büyük bir mutluluk kaynağıdır.

LEGO®’ya küçük yaşta başlayan ve devam eden çocuklar, ilerleyen yaşlarında da gelişim aşamasını olumlu yönde etkileyen bu faydalı oyuna devam etmektedirler. Rahatça birbirine geçebilen büyük parçalı yapı elemanları neticesinde çocuklar parçaları rahatça birleştirebilirler. Çocuklar Lego duplo ile eğlenirken pek çok özelliklerini geliştirirler. Geniş ürün yelpazesi ve LEGO Duplo en ucuz ürünlerini kategorimizden inceleyerek satın alabilirsiniz.

LEGO DUPLO, küçük ellere özel olarak üretim yapılmış okul öncesi olan yapı parçalarıdır. Yormadan birbirine geçebilen büyük parçalı yapı elemanlarından meydana gelmiştir. 2-6 yaş arası kız ve erkek çocuklar için ideal yapı parçalarıdır.

Küçük çocuklar Lego Duplo aile evi, lego duplo family house, lego duplo tren ve logo duplo çiftlik setleri ile oynamaktan keyif alacaklar. Bunların yanı sıra lego duplo itfaiye, lego duplo sayı treni, lego duplo lunapark, lego duplo hayvanlar ve karakterlerle oynamak da büyük bir mutluluk sebebedir.

Yeni, çeşitli, kaliteli, sağlığa zararlı madde barındırmayan Lego Duplo oyuncakları ile okul öncesi çocuklar hem eğleniyor hem öğreniyor. Lego Duplo modellerini en uygun fiyatlarla satın alarak çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. Lego Duplo setleri ve oyuncakları için ayrıntılı bilgi kategorimizde yer almaktadır. Lego Duplo setlerini ve oyuncakları uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4