LED10929

LEGO® DUPLO® Modüler Oyun Evi (10929)

LEGO DUPLO 10929 Kasaba Modüler Oyun Evi

LEGO® DUPLO® Modüler Oyun Evi (10929) Bütün çocuklar ev oyunları oynamayı ve anne- baba gibi davranmayı sever. Yapımı kolay, açık ve erişilebilir bu oyuncak ev ile çocuklarınızla birlikte eğlenceye de katılabilirsiniz! Çocuklar için bu renkli, çağdaş oyuncak ev, oyun ile öğrenebilecekleri birçok fırsat sunar. Çocuklarla birlikte yaratıcı rol oyunu oynarken aynı zamanda onlara, yemek pişirme, yemek zamanı ve uyku zamanı gibi rutinleri ve gündelik yaşamla ilgili pratik bilgileri öğretmiş olacaksınız. 

Bu yaratıcı oyun setinin içerisinde anne, baba ve çocuk figürleri ile bir evcil köpek ve bir oyuncak ayı da bulunmaktadır. Çocukların günlük hayattaki detayları bulabileceği ve oyun oynarken gelişebileceği bir oyun seti ile çocuklarınızı sevindirin.  

Çocuklarınızla oyun oynarken gelişimlerine de destek olun

Çocuklar bu montajı kolay, açık ve erişilebilir 3'ü 1 arada oyuncak ev oyun seti ile oynarken ince motor, sosyal ve duygusal becerilerini geliştirirler.

Oyun seti içinde bir mutfak, oturma odası, banyo ve yatak odası vardır. Açılır bir buzdolabı gibi gerçekçi detaylarla doludur. Anne, baba, çocuk, köpek ve oyuncak ayı figürlerinin yanı sıra birçok eğlenceli aksesuarı içerir.

2 yaş ve üstü çocuklar için bu harika hediyedir ve keşfetmeyi ve öğrenmeyi destekler. Ana oyun odasının yüksekliği 36 cm yükseklik, genişliği 39 cm ve derinliği 10 cm’dir. Oyun olanaklarını daha da genişletmek için, bu çok yönlü oyun setini diğer LEGO® DUPLO® oyun setleriyle entegre edebilirsiniz.

LEGO® DUPLO® oyun setleri, en yüksek kalite standardında üretilmiştir ve minik parmakların kolaylıkla takıp çıkarabilecekleri özelliktedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4