LEGO® DUPLO® ǀ Disney Mickey ve Minnie Doğum Günü Treni 10941 Çocuklar için Rakamlı Doğum Günü Treni; Eğitici Yapım Seti (22 Parça)

 

LEGO® DUPLO® ǀ Disney, Mickey ve Minnie Doğum Günü Treni (10941) ile çocuğunuzu Disney’in büyülü dünyasına davet ediyor. Okul öncesi yaştaki çocukların hem fiziksel hem de zihinsel gelişimini destekleyen aktiviteleri içeren bu oyun seti, çocuğunuzu sevimli Disney karakterleri ile buluşturuyor. Micky Mouse, Minie Mouse ve Ploto ile birlikte doğum günü trenini gezdiren çocuklar, hem sayıları öğreniyor hem de ince motor becerilerini geliştiriyor. 

Çocuklarla kaliteli zaman geçirmek

 

Ebeveynlerin çocuklarıyla geçirdiği en kaliteli zamanlar oyun saatleridir. Büyüklerin de çocukları ile keyifli zaman geçirebileceği bu yapım seti; vagonları birleştirirken çocukların yaratıcılığının ve sosyal becerilerinin gelişimini destekler. Çocukların sınırsız hayal gücünün Disney karakterleri ile bir araya gelerek ebeveynleriyle keyifli oyun saatleri geçirebileceği, harika bir yapım setidir.

 

Zihinsel gelişimi ve öğrenmeyi teşvik eder

LEGO® DUPLO® ǀ Disney Mickey ve Minnie Doğum Günü Treni (10941), tren gövdesi,  mumlu doğum günü pastası ve üzerinde rakamlar olan çocukların sayıları öğrenebileceği hediye kutularından oluşur. Okul öncesi çocukların son derece aktif olan zihinlerinin en etkili öğrenme yolu oyunla öğrenmedir.  Küçük ellerin kolaylıkla birleştirip takabileceği parçalar ince motor becerileri desteklerken, Disney karakterleri ile rengârenk tasarlanmış tren çocukların hayal gücünü aktive eder.

Bütün LEGO® DUPLO® ürünleri gibi Disney Mickey ve Minnie Doğum Günü Treni (10941) de çocukların fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişimini destekleyecek şekilde, uzman ekipler tarafından tasarlanmıştır.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4