LED10949

LEGO® DUPLO® Kasaba Çiftliği Hayvan Bakımı (10949)

LEGO DUPLO 10949 Town Çiftlik Hayvanı Bakımı 

LEGO® DUPLO® Kasaba Çiftliği Hayvan Bakımı (10949) oyun seti, çocukların yaratıcı oyunlarla keyifli zaman geçirmesini sağlar ve 4 sevimli çiftlik hayvanının yardımıyla temel gelişim becerilerini teşvik eder.

Çocuklar anne ve babaları ile birlikte, domuz, koyun, ördek ve kediyle oyunlar oynayarak eğlencenin tadını çıkarırlar. Bu 4 sevimli çiftlik hayvanı, okul öncesi çocukların oynaması ve gelişmesi açısından mükemmel oyun arkadaşlarıdır. Küçük hayvan severler, hayvanları beslemek ve yatma vakti için ahırı hazırlamak gibi hayvan bakımı faaliyetlerinde bulunurken, ince motor becerilerinin yanında sosyal ve duygusal farkındalıklarını da geliştireceklerdir.

 

Henüz yürümeye başlayan minikler hayvan dostları ile eğleniyor

LEGO DUPLO oyuncakları, okul öncesi çocukların eğlenceli oyunlarla kendini ifade etme becerilerini geliştiriyor. DUPLO oyun setleri ile ebeveynler ve küçük çocuklar, birlikte oynarken çocuklar gelişimine katkıda bulunabilirler.

Bu yapım seti her biri farklı renkte ve küçük çocukların tutması ve oynaması için özel olarak tasarlanmış bir domuz, koyun, ördek ve kedi figürü içerir. Ayrıca parçalarla yapılan bir ahır ve saman balyası içerir.

2 yaş ve üstü çocuklar için harika bir hediye olan bu setin yüksekliği 10 cm, genişliği 9 cm ve derinliği 6 cm’dir ve LEGO® DUPLO® çiftlik oyuncaklarıyla kolayca birleştirilebilir.

LEGO® DUPLO® oyun setleri, en yüksek kalite standardında üretilmiştir ve minik parmakların kolaylıkla takıp çıkarabilecekleri özelliktedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4