LED10950

LEGO® DUPLO® Kasaba Çiftliği Traktör ve Hayvan Bakımı (10950)

LEGO DUPLO 10950 Town Çiftlik Traktörü ve Hayvan Bakımı

LEGO® DUPLO® Kasaba Çiftliği Traktör ve Hayvan Bakımı (10950) ile çocuklarınızı traktör eğlencesi ve hayvan bakımı ile tanıştırın. Bu çok yönlü traktör oyun seti, yaratıcı eğlence ve gelişimsel oyunlarla çocukların keyifli vakit geçirmesini sağlıyor.

 Çiftlikte eğlenceli öğrenme

Ebeveynler ve okul öncesi çocuklar, çiftlikte ve hayvanat bahçesindeki oyunlarla eğlenceli zamanların tadını çıkarabilirler. Aletlerle dolu bir arabayı çeken traktör, 2 sevimli koyun, çiftçi ve çocuk figürleri bulunan bu oyun setinde çocuklar, koyunlara yiyecek taşımak ve onları beslemek gibi hayvan bakımı faaliyetleri gerçekleştirdikçe, ince motor becerileri ve sosyal ve duygusal farkındalıklarını da geliştireceklerdir.

LEGO DUPLO oyuncakları, okul öncesi çocukların açık uçlu eğlence ile kendini ifade etmesini ve eğlenerek öğrenmesini sağlıyor.  DUPLO oyun setleri ile ebeveynler çocukları ile birlikte oynarken çocuklarının gelişimlerine de tanıklık edeceklerdir.

Bu yaratıcı oyun seti çekme arabalı bir traktör, 2 koyun ve çiftçi ve yeni yürümeye başlayan çocukların kolaylıkla tutması ve oynaması için çocuk figürleri içerir. Ayrıca parçalarla yapılan bir ağaç, çiftlik aletleri ve bir saman balyası bulunur. Çocukların, koyunlara saman taşımak ve onlara bakmak gibi eğlenceli çiftlik aktiviteleri gerçekleştirirken ince motor becerileri gelişir, sosyal ve duygusal anlayışları da artar.

2 yaş ve üstü çocuklar için harika bir hediye olan bu yapım setindeki traktörün uzunluğu 15 cm den fazladır ve parçalarla yapılan ağaç 11 cm uzunluğundadır. Bu set ile çok farklı şekillerde oynanabilir ve tüm LEGO® DUPLO® çiftlik oyuncaklarıyla kolayca birleştirilebilir.

LEGO® DUPLO® oyun setleri, en yüksek kalite standardında üretilmiştir ve minik parmakların kolaylıkla takıp çıkarabilecekleri özelliktedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4