Ürün Kodu

: T01010946

Marka

LEGO

Üretim Yeri

: Macaristan

Yaş Aralığı

: 2 - 4

Cinsiyet

: Unisex

Barkod

: 5702016911053

 

LEGO DUPLO Kasabası Ailece Karavan Macerası oyuncağı, anne babaların ve küçük çocukların paylaşabileceği faaliyetler ve öğrenme fırsatlarıyla doludur.

 

Aile boyu eğlenceli açık hava oyunları!

 

Küçük çocuğunuzla ormanda kampa gidin ve ailece bir sürü eğlenceli faaliyet gerçekleştirin.

 

3 sevimli figür, üst yarısı çıkarılarak kolayca erişilebilen karavana sığar. Tavana yüklenen ekipmanlar, karavanı dikkatlice sürerek kamp alanına vardığınızda bir sürü eğlence sunar.

 

Kumaş çadır hızlı ve kolay bir şekilde kurulur. Nehir maceraları için bir kano, çay yapıp etrafında oturarak ailece gitar çalıp şarkı söylemek için bir kamp ateşi var. Kamerayla ailece kamp anılarını kayda almayı unutmayın!

 

Küçük çocuklar için eğitici fiziksel oyuncaklar!

 

LEGO DUPLO oyuncaklar; açık uçlu eğlenceyi, kendini ifadeyi ve eğlenerek öğrenmeyi okul öncesi yaştaki çocukların ellerine verir.

 

DUPLO oyun setleriyle anne babalar ve küçük çocuklar birlikte oynarken, değerli gelişimsel aşamaları paylaşabilir.

 

LEGO DUPLO Kasabası Ailece Karavan Macerası, anne babaların ve küçük çocukların paylaşabileceği faaliyetler ve öğrenme fırsatlarıyla dolu renkli bir oyun setidir.

 

Bir erkek, bir kadın, bir kız ve bir erkek çocuk olmak üzere 4 DUPLO figürü, tekerlekleri dönen ve tavanı çıkarılabilen bir karavan, kumaş çadır ve eğlenceli aksesuarlar içerir.

 

Çocuklar hayali kamp maceralarını oynarken ince motor becerileri gelişir ve ailece kaliteli zaman geçirmenin değerini öğrenirler.

 

Aktivitelerle dolu bu oyun seti, 2 yaş ve üzeri çocuklara sınırsız eğlenerek öğrenme, anne babalara da okul öncesi çağdaki çocuklarıyla değerli gelişimsel anları paylaşma fırsatı sağlar.

 

Oyun setinin yüksekliği 14 cm, genişliği 7 cm, derinliği 9 cm’dir. Farklı şekillerde düzenlenebilir ve diğer LEGO  DUPLO  oyuncaklarıyla birleştirilebilir.

 

Yaratıcı yapım ve oyunlara ekstra bir eğlence katmak için yapım talimatlarında setteki parçaları içeren resimli bir hikaye bulunur.

 

Tüm LEGO DUPLO oyun setleri, anne babaların minikleriyle paylaşabileceği açık uçlu gelişimsel oyunları teşvik edecek hayal gücü geniş özelliklerle uzmanca tasarlanmıştır.

 

Parça sayısı: 30

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4