Lego 10882 Duplo Train Tracks

LEGO DUPLO treninize özel şehre ait en muhteşem raylarını döşemek ister misiniz?

 

Lego 10882 Duplo Train Tracks ile küçük çocuğunuzun herhangi bir yeni yahut bulunan DUPLO tren setine muhteşem raylar eklemesine sonsuz olanak sağlayın. Hemzemin geçitler, duraklar, makaslar ve çeşitli düz ve kıvrımlı ray parçalarıyla yapabilecekleri pek çok şey bulunmakta! Okul öncesi yaştaki küçük çocuklar, kırmızı hareketli yapım parçasını raylara yerleştirebilecekler. Ayrıca uyumlu DUPLO trenlerin (10874 Buharlı Tren veya 10875 Kargo Treni dahil) bu parçaya geldiğinde durduğunu görmeye hayran olacaklar.

 

* Çocuklar için bu keyifli tren seti ile 10 kavisli parça parçaları, tıpalar, anahtarlar ve hemzemin geçit ile bir oyuncak tren yolu oluşturun.

* Bu yapımı basit yapı seti, rayın üstüne yerleştirildiği her yerde uyumlu bir LEGO DUPLO tren durağını yapmak için kırmızı bir aksiyon tuğlası barındırır.

* 23 adet, Demiryolu geçidi tren seti ve tren aksesuarları, taklit oyun yolu ile öğrenmeyi teşvik etmek için idealdir.

* LEGO DUPLO Tren Rayları 10882 yürümeye başlayan oyuncak bina seti kurulumu yapmak çok basittir. Oyun, dil gelişimi, ince motor becerileri geliştirme ve çocuklarda bilişsel gelişim yolu ile öğrenmeyi teşvik etmektedir.

 

Parça sayısı: 23

Yaş Grubu:2+ Yaş


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4