Lego Friends

Günümüzde yeni trend çocukların eğlenerek öğrenmesi. Çocukların bayıldığı Legolar bu trende en güzel örnek. Çocuklar hem Legolar ile oynayarak eğlenceli vakit geçiriyorlar hem de birbirinden farklı kazanımlar ile öğreniyorlar. Eğlenerek öğrenmenin keyfini çıkarıyorlar.

Lego’nun arkadaşlık, sevgi ve dostluk üzerine kurgulanan Lego Friends kategorisi ile birlikte çocuklarımız gerçek dünyayı daha iyi anlıyorlar. Günlük hayatlarında karşılaştıkları yada karşılaşabilecekleri ortamları ve karakterleri bu setler sayesinde görüyor, setler ile oynarken eğlenerek öğrenmenin keyfini çıkarıyorlar.

En iyi beş arkadaşın hayatına dayanan oldukça eğlenceli ve samimi bir yapı ve oyun deneyimi sunan Lego Friends setleri çocukların kendilerine tanıdık olan evler ya da binalar yaratmalarına, farklı şeyler keşfetmelerine, farklı rollere bürünerek rol yapmalarına destek olur. Çocukların birbirinden farklı ve güzel yeni maceralara çıkmaları için ilham verir.

Stephanie, Mia, Olivia, Andrea ve Emma en iyi arkadaşlar. Trendy Heartlake kasabasından kayak pistlerine kadar maceralarında onlara katılmaya hazır mısınız? Kaydıraklı havuzlardan özellik dolu hastanelere kadar çocukların çok seveceği muhteşem LEGO Friends oyun setleri ile ayrı bir dünyaya gideceksiniz.

Lego Friends setleri diğer tüm lego setleri ile uyumludur. Diğer lego setleri ile harika farklı yaratıcı ortamlar yaşatabilirsiniz.  Birbirinden Farklı lego friends lego setleri diğer lego setleri ile birleşince çocuklar eğlenerek öğrenmeye devam edecekler.

Peki siz hangi eğlenceye katılmak istersiniz? lego friends Mia'nın ağaç evi 41335 ile ağaç eve tırmanıp Mia’nın yerleşmesine yardım mı etmek istersiniz yoksa lego friends Emma'nın sanat standı ile parka gidip Emma ve Chico ile resim yaparak bir gün geçirmek istersiniz?  Otuzun üzerinde farklı modeli ile Lego Friends lego setleri uygun fiyatları ile Robokids’te

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4