Bu LEGO® Marvel Avengers Iron Man Helmet (76165)

 

Bu LEGO® Marvel Avengers Iron Man Helmet ile yapım becerilerinizi geliştirin. LEGO tuğlalar, özel kırmızı ve altın öğeler ve gözler için parlayan grafik çıkartmaların birleşimi ile  Iron Man'in ikonik kaskının ikonik hatlarını ve etkileyici ayrıntılarını yakalayın. Bir isim levhası ile sağlam bir zemin üzerinde oturtulan bu yapı seti, oyundan ziyade sergilenebilir niteliktedir. İster evinizde ister iş yerinizde sergileyin dikkat çekecek ve hayranlık uyandıracaktır.  Daha da etkileyici bir görüntü için Iron Man kaskınızı diğer otantik LEGO modellerinin yanına yerleştirebilirsiniz.

Model yapımını seven yetişkinler için harika bir set

LEGO tuğla model yapım setleri günlük hayatın yorucu karmışından kaçmak isteyen yetişkinlerin yaratıcı yapım keyfini yeniden keşfetmesi için idealdir. Yapımı eğlenceli ve sergilenmesi gurur verici olan yetişkin LEGO kitleri, model yapımı veya çizgi roman kültürü ile ilgilenen herkes için harika doğum günü ya da yılbaşı hediyesi olarak düşünülebilir.

Iron Man Helmet 19cm yüksekliğinde, 10cm genişliğinde ve 12cm derinliğindedir. Sergilenmesi için fazla alana ihtiyaç duymayan bu model, çarpıcı görüntüsü ve özgün detayları ile Marvel hayranının dikkatini çekecektir.  Yaratıcı yetişkinler için bu havalı, pilsiz yapı seti, stresi azaltan, rahatlatıcı bir deneyim sunar. Öyleyse, hayatın karmaşasına bir mola verin.

Kutu içerisindeki kolay anlaşılır talimatlar, çocuklara harika bir model yapım deneyimi sağlar ve yaptıkları oyun arkadaşı ile yaratıcı eğlencelerin tadını çıkarırlar. 

Dayanıklı ve birbiriyle tam uyumlu parçalardan oluşan LEGO setleri yüksek standartlarda üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4