Lego Minecraft Oyuncakları Oyun Setleri

LEGO MİNECRAFT

2011 yılında resmi olarak çıkan minecraft oyunu dünya genelinde büyük etki yarattı ve bir fenomen oyun haline geldi.100 milyondan  fazla kayıtlı kullanıcısı olan oyun, dünyanın en çok satan üçüncü video oyunu konumunda yer alıyor. Bu oyuncuların büyük bir kitlesi de çocuklardan oluşuyor. 7 yaş ve üstü çocukların oynayabildiği Minecraft’ın en önemli özelliği bir şeyler oluşturma , keşfetme yaratma ve inşa etme temeline dayanıyor.Muazzam bir dijital lego dünyası gibi de düşünebiliriz.Bu dijital dünyayı ; minecraft sevenlerinde desteği ile  Lego markası projelerini gözden geçirdikten sonra ,Minecraft oyuncak setlerini geliştirmeye başladı.

LEGO MİNECRAFT OYUNCAK

Lego markası Minecraft’ın bir çok serüvenini ve karakterini evimize taşıma imkanı sunar.Setlerin oyundan bağımsız olmaması çocuklarımızın bağdaştırma ve disiplinler arası ilişkilendirme yeteneklerini güçlendirir.Oyun içinde yaşadığı olayları kendi dünyasına, odasına taşıma, somutlaştırma fırsatı elde eder.

Lego seti yeni serüvenler yaratmaya, sonsuz ihtimaller içinde düşünmeye ve yaratıcılığa iter. Birleştirme eylemi bir aile veya arkadaş grubuyla yapıldığında, çocukların dünyayı algılama şekillerini görmeyi mümkün kılar. Çünkü yapılan objeler çocukların dünyasından derin bilgiler verir. Böylece, güzel bir diyalog ortamı oluşur.

Minecraft setleri:

LEGO 21157 Minecraft BigFig Domuz ile Bebek Zombi

Hızlı ve tehlikeli bu ufak yaratık, bir Domuza bindiğinde her şey olabilir! Domuzun başını ve bacaklarını ayarla, Bebek Zombinin başını, bacaklarını ve kollarını hareket ettir. Oyunlar bittiğinde, odanda LEGO Minecraft BigFig koleksiyonundan başka karakterlerle beraber muhteşem görünecek.

LEGO 21158 Minecraft Panda Yuvası:

Annesi, yavru pandayı yuvaya getirdi ve ikisi de yaşam dolu. Ayakta duruyor, oturuyor, çevrede yiyecek arıyorlar! Neyse ki yiyecek bir sürü bambu mevcut ve Alex de bir turta getirmiş! Uyku zamanı mı? Yavru pandanın merdivenden çatıdaki yatağa çıkmasına yardımcı ol. 

LEGO 21159 Minecraft Pillager Karakolu:

Cesur Şövalye, köylülerin arkadaşını düşman mob’lardan kurtarabilir mi? Sana kalmış! Kafesi patlatmak için TNT'yi kullan, sonra baltanı alıp Pillager'larla mücadele etmek için hazırlan. Peki nerede saklanıyorlar? Çadırda mı yoksa okçuluk talimi alanında mı? Koyunlara dikkat et! Pillager'ları yendikten sonra, 3 parçalı modeli tekrardan düzenleyerek yeni bir maceraya katıl!

LEGO MİNECRAFT  fiyatı:

Siz de çok sevilen Minecraft bilgisayar oyununu gerçeğe dönüştürmek için Minecraft setlerini inceleyebilirsiniz.Oyun zamanlarını daha verimli ve eğlenceli  hale getirmek için uygun fiyata satın alabilirsiniz. Oyunu çocuklarımıza yasaklamayalım. Birkaç saat oynamanın zararı değil birçok yararı olacaktır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4