LEGO Süper Mario Robokids’de!

 LEGO Mario maceraları için Başlangıç Seti! Çocuklar, bu LEGO Super Mario ile Maceraya Başlangıç Seti ile gerçek dünyada en sevdikleri karakterle bir araya gelebilir. Sette LCD ekranları ve hoparlör aracılığıyla anında tepkisel yanıtlar veren bir LEGO Mario figürü bulunur. Oyuncular LEGO Mario’yu Başlangıç Borusundan Bayrak Direğine kadar döndürerek bulut platformlarından, Bloğundan geçirip Goomba ve Bowser Jr. Oyuncak figürleriyle savaştırarak sanal altınlar kazanır. Yapım parçalarını değiştirerek oluşturduğunuz yeni seviyeleri geçin. Gelişmiş oyun Çocuklara yönelik bu hediyelik oyuncakla gelişmiş oyunlar için ücretsiz bir LEGO Super Mario uygulaması bulunur. Yapımı kolaylaştırmak için görünümü yakınlaştırma ve döndürme araçları içerir, farklı yaratıcı yapım ve oyun yolları önerir ve arkadaşlarla fikirleri paylaşmak için güvenli bir platformdur. Sınırsız Mario! Tek başına oyunlar ya da grup yarışmaları için harika olan LEGO Super Mario setleri, ailenizin en sevdiği karakterlerden birini gerçek dünyaya getiriyor. Bu Başlangıç Parkuru ve Ek Macera Setleri, sınırsız zorlu aşamalar sunar ve problem çözme becerilerini geliştirir.

• Hayranları, LEGO Mario figürüyle farklı etkileşimler için 7 fonksiyon parçası içeren bu Mario ile Maceraya Başlangıç Seti ile eğlence dolu LEGO Super Mario evrenini keşfetmeye başlayabilir.

 • LEGO Mario renk sensörü, gözlerindeki, ağzındaki ve karnındaki LCD ekranları ile hareket karşısında anında 100’den fazla tepki verebilir. Ayrıca bilgisayar oyununun akıllara kazınan seslerini ve müziğini çalan bir hoparlör bulunur.

• Bu süper oyuncak setinde LEGO Mario,  Başlangıç Borusundan Bayrak Direğine LEGO parçaları, bulut platformları, ? Bloğu üzerinden atlayıp koşarak ve Goomba figürü ve Bowser Jr. Ile savaşarak sanal altınlar toplar.

• Bu koleksiyonluk LEGO oyun seti, kendi başlarına yapıp oynayabilecek ve yaratıcı eğlencenin tadını çıkarırken problem çözmeyi öğrenecek 6 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir doğum günü ya da yılbaşı hediyesidir.

• Arkadaşlarınızla ve onlara karşı oynayabileceğiniz daha zorlu seviyeler ve oyunlar oluşturmak için Maceraya Başlangıç Setini yeniden düzenleyin ve LEGO Super Mario Ek Macera Setleriyle birleştirin.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4