LMT42120

LEGO® Technic ™ Rescue Hovercraft (42120)

LEGO Technic 42120 Kurtarma Hoverkraftı

LEGO® Technic ™ Rescue Hovercraft (42120) heyecan verici oyuncaklardan hoşlanan çocuklar için harika bir oyun setidir. Özgün özelliklerle dolu, cesur görevleri yerine getirmek için mükemmeldir. 8 yaş ve üstü kız ve erkek çocuklar, aracın gizli tekerlekler üzerinde dönerken "havada asılı kalmasına" hayran olacaklar. Arka kısımdaki dönen fanlar, uyarı lambası, kokpit, kontrol paneli ve direksiyon gidonu gibi gerçekçi özelliklerle dolu bu oyun arkadaşında keşfedilmesi gereken daha birçok özellik var. Aynı zamanda bu olağanüstü oyuncak çocukların elinde, hareketli dümenler ve hareketli kanatçıklar gibi gerçekçi özelliklerle her an bir Çift Motorlu Uçağa dönüşebilir.

Kurtarma oyunlarını seven çocukları bu harika oyuncakla ödüllendirin

Orijinaline çok benzeyen ayrıntılarla dolu olduğundan hayali rol oyunları için mükemmeldir. Tıpkı gerçek bir hovercraftta olduğu gibi, "havada asılı kalma" efekti, dönen fanlar, kokpit ve dönen uyarı ışığı dahil olmak üzere tüm harika özellikleri bulabilirsiniz.

2'si 1 arada tasarım, genç macera severler için daha fazla eğlence anlamına gelir. Hovercraft’ı yeniden tasarlayarak hareketli dümenlere ve kanatçıklara sahip bir Çift Motorlu Uçak oluşturabilirsiniz.

8 yaş ve üstü çocuklar için harika bir hediye olan bu hovercraftın yüksekliği 12 cm, uzunluğu 24 cm ve genişliği 13 cm ‘dir.

LEGO® Technic ™ oyun setleri, en yüksek kalite standardında üretilmiştir ve minik parmakların kolaylıkla takıp çıkarabilecekleri özelliktedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4