Lego Unikitty Parti Zamanı

Lego Unikitty ile en çılgın ve eğlenceli partiye hazır olun!  Unikitty ve en yakın arkadaşlarının katıldığı bu partide çok eğleneceksiniz. Müzik, dans, yiyecek ve içeceklerle dolu bu partide her şey dilediğiniz gibi. En eğlenceli müzikler ile Unikitty ve arkadaşları ile beraber pistte dans edecek, en leziz yiyecek ve içeceklerle güzel bir ziyafet çekeceksiniz. Lego unikitty parti zamanı ile müzik kabininde Prens Puppycorn en eğlenceli müzikleri çalarken Unikitty ve diğer arkadaşlarının eğlencesine eşlik et. Fakat o da ne? Master Frown’un partide ne işi var? Unikitty’nin bu eğlenceli partide yapması gereken bazı şeyler var. Partinin eğlencesinin bozulmaması ve herkesin eğlenmeye devam edebilmesi için Unikitty’e yardım et ve olumsuz düşüncelerin önüne geç!

Lego Unikitty Özellikleri

Unikitty’nin en sevdiğiniz ve en eğlenceli bulduğunuz sahnelerini artık siz de canlandırabilirsiniz! Unikitty’nin parıltılı ve eğlenceli dünyası seni bekliyor, unikitty lego setleri ile bu muhteşem dünyanın kapısını aralayın. Lego unikitty parti zamanı setinin 214 parçası sayesinde istediğiniz figürlerle eğlenebilir, doğum günü pastası, balonlar ve hediye paketleri ile partinin keyfini çıkarabilirsiniz. Lego unikitty ve diğer karakterler ile Boynuz Krallığı’nı keşfedin!

Unikitty Lego Setleri

Unikitty dizisinin birbirinden eğlenceli sahneleri ve karakterleri artık lego olarak her zaman sizinle! Sürekli onlarla birlikte olabileceğiniz setler ile bu parıltılı ve muhteşem dünyadan ayrılmak istemeyeceksiniz. Doktor Fox’un Laboratuvarı’nda doktora yardımcı ol ve birbirinden eğlenceli deneylerler yap. Prens Puppycorn seti ile Boynuz Krallığı’nda fantastik bisiklet yolculuğuna çıkarak Puppycorn ile birbirinden keyifli maceralara atılın ve birbirinden leziz şekerlemeler tadın. Lego Unikitty Bulut Arabası ile parıltılı bahçede dolaş. Unikitty Krallığı Yaratıcı Eğlence Kutusu ile hayal gücünüzü gösterin ve harika bir krallık inşa edin!

Unikitty Krallığı’nda istediğiniz figürleri ve sahneleri canlandırabilirsiniz. Tamamen yaratıcılığınıza bağlı olan bu set ile hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın ve en özel krallığı oluşturun. Size yardımcı olacak kurulum talimatları setin içerisinde yer almakla beraber 433 parça ile Unikitty lego krallığının yönetimi size ait!

 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4