LGV43102

LEGO® VIDIYO ™ Deniz Kızı Candy BeatBox (43102)

LEGO Vidiyo 43102 Mermaid

Bu LEGO® VIDIYO ™ Deniz Kızı Candy BeatBox (43102), dans etmeyi ve performans göstermeyi seven çocuklar için müzik videosu yapma becerilerini geliştirin. Bu oyun seti ile heyecan verici videoları çocuğunuzla birlikte oluşturabilirsiniz.  Pop müzik mini figürünü görüntülemek ve denizkızının havalı sahne kişiliğini ortaya çıkarmak için ücretsiz uygulamayı indirin. Ardından, çocuklar için güvenli sosyal medya ortamında diğer içerik oluşturucularla paylaşmak üzere kendi benzersiz müzik videolarını üretirken özel efektlerin, zorlukların ve daha fazlasının kilidini açmak için BeatBits'i indirin.

LEGO® VIDIYO ™ uygulaması, belirli iOS ve Android cihazlarla uyumludur. Lütfen www.LEGO.com/devicecheck adresinden uyumluluğu kontrol edin. Çocuklar internete girmeden önce ebeveynlerinden izin almalıdır.

Benzersiz müzik deneyimleri yaratın

Çocuklar, LEGO parçalarını kullanarak BeatBox'u tasarlamayı çok sevecekler. Dondurma, denizkızı kuyruğu veya gitar tasarımlarından birini seçebilir veya kendi tasarımlarını oluşturabilirler. BeatBox, BeatBit'leri ve mini figürü saklamak için katlanır ve hareket halindeyken oynanabilir özelliktedir.

 

LEGO® VIDIYO ™ Deniz Kızı Candy BeatBox (43102)  oyun seti gitarlı bir deniz kızı minifigürü, 14 rastgele BeatBits ve 2 özel BeatBits içerir. 7 yaş ve üstü bir erkek veya kız için eğlenceli bir müzik deneyimi ve dans etmeyi ve performans göstermeyi seven her çocuk için harika bir tatil hediyesi olur. BeatBox,’un yüksekliği 8 cm, uzunluğu 7 cm genişliği 10 cm’dir.

LEGO® VIDIYO ™ oyun setleri, en yüksek kalite standardında üretilmiştir ve minik parmakların kolaylıkla takıp çıkarabilecekleri özelliktedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4