LGV43105

LEGO® VIDIYO ™ Parti Lama BeatBox'ı (43105) 

LEGO Vidiyo 43105 Llama

Bu LEGO® VIDIYO ™ Parti Lama BeatBox'ı (43105) Dans etmeyi ve performans göstermeyi seven çocuklarınızla birlikte harika bir müzik videosu yapma deneyimi yaşayın.  Müzik mini figürünü görüntülemek ve lamanın havalı sahne kişiliğini ortaya çıkarmak için ücretsiz uygulamayı indirin. Ardından, çocuklar için güvenli sosyal medya ortamındaki içerik oluşturucularla paylaşmak üzere kendi benzersiz müzik videolarını üretin.  Özel efektlerin, zorlukların ve daha fazlasının kilidini açmak için BeatBits'i indirin.

LEGO® VIDIYO ™ uygulaması, belirli iOS ve Android cihazlarla uyumludur. Lütfen www.LEGO.com/devicecheck adresinden uyumluluğu kontrol edin. Çocuklar internete girmeden önce ebeveynlerinden izin almalıdır.

 

Çocuklar, LEGO parçalarını kullanarak BeatBox'u tasarlamayı çok sevecekler. Palmiye ağacı, tekerlekli paten veya marakas bulutları tasarımlarından birini seçebilir veya kendi tasarımlarını oluşturabilirler. .  BeatBox, BeatBit'leri ve mini figürü saklamak için katlanır ve hareket halindeyken oynanabilir özelliktedir.

Çocukların yaratıcılığını ortaya çıkaran müzik deneyimleri

LEGO VIDIYO setleri, çocukların kendi müzik videolarının yönetmenleri, yapımcıları ve yıldızları olmalarına yardımcı olarak güvenli bir sosyal oyun deneyimi sunar. Müzikal karışımlar, eğlenceli karakterler, şarkılar, dans hareketleri ve harika efektlerle dolu videolar üretirken yaratıcılıklarının arttığını görün.

LEGO® VIDIYO ™ Party Llama BeatBox (43105) ile çocukların kendi müzik videolarını yönetmelerine ve oynamalarına yardımcı olun. Marakas aksesuarlı bir lama minifigürü, 14 rastgele BeatBits ve 2 özel BeatBits içerir.

BeatBox, 8 cm yüksekliğinde, 7 cm uzunluğunda ve 9 cm genişliğindedir.

LEGO® VIDIYO ™ oyun setleri, en yüksek kalite standardında üretilmiştir ve minik parmakların kolaylıkla takıp çıkarabilecekleri özelliktedir.

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4