LGV43106

LEGO® VIDIYO ™ Unicorn DJ BeatBox (43106)

LEGO Vidiyo 43106 Unicorn

LEGO® VIDIYO ™ Unicorn DJ BeatBox (43106) Dans etmeyi ve performans göstermeyi seven çocuklarınızla birlikte müzik videosu yapma deneyimi yaşayın. Müzik mini figürünü görüntülemek ve tek boynuzlu at DJ'in havalı sahne kişiliğini ortaya çıkarmak için ücretsiz uygulamayı indirin. Ardından, çocuklar için güvenli sosyal medya ortamında diğer içerik oluşturucularla paylaşmak üzere kendi benzersiz müzik videolarınızı üretin. Özel efektlerin, zorlukların ve daha fazlasının kilidini açmak için BeatBits'i tarayın.

LEGO® VIDIYO ™ uygulaması, belirli iOS ve Android cihazlarla uyumludur. Lütfen www.LEGO.com/devicecheck adresinden uyumluluğu kontrol edin. Çocuklar internete girmeden önce ebeveynlerinden izin almalıdır.

 

Çocuklar, LEGO parçalarını kullanarak BeatBox'u tasarlamayı çok sevecekler. Tek boynuzlu at, DJ seti veya gökkuşağı bulut tasarımı arasından seçim yapabilirler veya kendi tasarımlarını oluşturabilirler. BeatBox, BeatBit'leri ve mini figürü saklamak için katlanır ve hareket halindeyken oynanabilir özelliktedir.

Heyecan verici müzik deneyimleri yaratın

LEGO VIDIYO setleri, çocukların kendi müzik videolarının yönetmenleri, yapımcıları ve yıldızları olmalarına yardımcı olarak güvenli bir sosyal oyun deneyimi sunar. Müzikal karışımlar, eğlenceli karakterler, şarkılar, dans hareketleri ve harika efektlerle dolu videolar üretirken yaratıcılıklarının arttığını görün.

LEGO® VIDIYO ™ Unicorn DJ BeatBox (43106) ile çocukları kendi müzik videolarında yönetin ve oynayın. Bir tek boynuzlu at DJ minifigürü, LP kayıt aksesuarı, 14 rastgele BeatBits ve 2 özel BeatBits içerir.

7 yaş ve üstü bir erkek veya kız için eğlenceli bir müzik deneyimi yaşamalarını sağlayan bu oyun setini 8 cm yüksekliğinde, 7 cm uzunluğunda ve 10 cm genişliğindedir.

LEGO® VIDIYO ™ oyun setleri, en yüksek kalite standardında üretilmiştir ve minik parmakların kolaylıkla takıp çıkarabilecekleri özelliktedir.

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4