LGV43107

LEGO® VIDIYO ™ HipHop Robot BeatBox (43107)

LEGO Vidiyo 43107 Robot

 

Bu LEGO® VIDIYO ™ HipHop Robot BeatBox (43107) Dans etmeyi ve performans göstermeyi seven çocuklarınızla birlikte heyecan verici müzik videoları hazırlayın. Müzik mini figürünü görüntülemek ve robotun harika sahne kişiliğini ortaya çıkarmak için ücretsiz uygulamayı indirin. Ardından, çocuklar için güvenli sosyal medya ortamında diğer içerik oluşturucularla paylaşmak üzere kendi benzersiz hip-hop müzik videolarını üretin.  Özel efektlerin, zorlukların ve daha fazlasının kilidini açmak için BeatBits'i indirin.

LEGO® VIDIYO ™ uygulaması, belirli iOS ve Android cihazlarla uyumludur. Lütfen www.LEGO.com/devicecheck adresinden uyumluluğu kontrol edin. Çocuklar internete girmeden önce ebeveynlerinden izin almalıdır.

 

Çocuklar, LEGO parçalarını kullanarak BeatBox'u tasarlamayı çok sevecekler. Bir bom kutusu, sprey kutusu veya anahtar tasarımı arasından seçim yapabilirler veya kendi tasarımlarını oluşturabilirler. BeatBox, BeatBit'leri ve mini figürü saklamak için katlanır ve hareket halindeyken oynanabilir özelliktedir.

 

Heyecan verici müzik deneyimleri yaratın

LEGO VIDIYO setleri, çocukların kendi müzik videolarının yönetmenleri, yapımcıları ve yıldızları olmalarına yardımcı olarak güvenli bir sosyal oyun deneyimi sunar. Müzikal karışımlar, eğlenceli karakterler, şarkılar, dans hareketleri ve şaşırtıcı efektlerle dolu videolar üretirken yaratıcılıklarının arttığını görün.

 

7 yaş ve üstü bir erkek veya kız için eğlenceli bir müzik deneyimi olan bu set 8 cm yüksekliğinde, 7 cm uzunluğunda ve 10 cm genişliğindedir.

LEGO® VIDIYO ™ oyun setleri, en yüksek kalite standardında üretilmiştir ve minik parmakların kolaylıkla takıp çıkarabilecekleri özelliktedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4