LOL Tüylü Evcil Hayvanlar LLU6000

 

Yeni L.O.L 7 Sürpriz Tüylü Evcil Hayvanlar ile tanışma zamanı geldi çattı! L.O.L. Pets karakterleri şimdi hiç olmadıkları gibi tüylerle kaplı! Her bir L.O.L. Surprise Fuzzy Pets içerisinde kız çocukları ile buluşmayı bekleyen birbirinden eğlenceli tam 7 Sürpriz var!

 

Çocuklar tüylü dostların vücutlarının diledikleri kısmını su ile tüyden arındırabiliyor ya da tüylere şekil verebiliyorlar. İsterlerse tüylerden tamamen arındırıp sürpriz karakterlerini direkt ortaya da çıkarabilirler.

 

Tüylü Evcil Hayvanlar karakterleri su ile beslendiğinde ya da suya sokulduğunda sürpriz özelliği keşfediliyor; renk değiştiriyorlar, ağızlarından su fışkırtıyorlar, çiş yapıyorlar, ağlıyorlar ya da baloncuk çıkartıyorlar.

 

Üstelik şampuan şişesi şeklindeki kutu tüylü dostlar için bir banyoya dönüşebiliyor ya da bir çanta olarak taşınabiliyor. Sürpriz paket içerisinde; Sihirli Lens, Gizli Mesaj, Şişe, Kinetik Kum ve Faraşı, Kıyafet, Aksesuar ve yumuşak tüylerle kaplı yepyeni L.O.L. Pets karakteri yer almaktadır.

 

35’ten fazla Tüylü Pets karakteri biriktirmek mümkün. Çocuklar tek bir karakteri tüylü ya da tüysüz olarak farklı tarzlarda da biriktirebilecekler.

 

L.O.L hayranları bu tüylü evcil hayvanları keşfetmeyi çok seveckler!

 

Ürün ölçüsü: 13 x 8,5 x 6 cm.

 

Tek bir paket ürün fiyatıdır, her biri ayrı satılmaktadır.

 

Yaş: 3+ Yaş ve Üzeri

 

Bilgi: Sürpriz paketli ürünlerde, ürünün yapısı gereği paket açıldığında, ticari değeri kaybolacağı için,üründe değer kaybı oluşacağından, mevzuat gereği iadesi/değişimi yapılamamaktadır. Bunun gibi geri gönderilecek tüm ürün ve talepler, geri gönderilip onaylanmamaktadır.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4