MakeBlock mBot Bluetooth Kiti v1.1

MakeBlock mBOT düşük fiyatlı, kolay kurulum ve kullanıma sahip, çocuk ve genç yaşta kişiler başta olmak üzere her yaş grubuna hitap eden çok yönlü bir robotik ve elektronik platformudur. Kickstarter ortamında büyük bir destek bulduktan sonra tüm dünya'da en çok satan robotik ürünlerden birisi oldu.

mBot, çocukların programlama öğrenemesi için tasarlanan diğer robot kitlerine göre uygun fiyatlı bir robot kitidir. Blok programlama mantığı ile çocuklarımız mbot roboumuzu kolayca programlayabilir.  mbot için özel oluşturulmuş eklentiler farklı donanımlar oluşturabilir ve robotunuzun özelliklerini arttırabilirsiniz. 

Cihazın Bluetooth özelliği ile birlikte tabler ve cep telefonlarınında Türkçe destekli Makeblock uygulaması ile (Android/iOS) manuel olarak kontrol edebilirsiniz.  

mBot Kampanya Banner

Her çocuk için bir robot!


mBot, çocukların kullanması ve programlamayı öğrenebilmesi öngörülerek tasarlanmış düşük fiyatlı ve kolay kullanıma sahip bir robot kitidir. Basit bir şekilde blok programlama mantığı ile kolayca programlayabilir, üzerine ekstra donanımlar ekleyerek hayal gücünüze göre farklı özellikler katabilirsiniz.

Cihazın Bluetooth özelliği sayesinde ister cep telefonunuzdan Türkçe destekli Makeblock uygulaması ile (Android/iOS) manuel olarak kontrol edin, isterseniz kablosuz olarak bağlayarak programlayın!

mBot'un kablosuz haberleşme modülleri değişebilir yapıdadır, arzu ettiğiniz zaman mBot 2.4GHz Modülü satın alarak Bluetooth bağlantılı mBot'unuzu 2.4GHz bağlantılı modele dönüştürebilirsiniz.

MBOT ile yaoabilecekleriniz.

  • Üzerinde bulunan sensörler ve çevre birimleri ile (çizgi, ultrasonik, ışık, buton, IR alıcı, RGB LED, buzzer ve diğer çevre birimleri)  birçok projeyi rahatlıkla  yapabilirsiniz.
  • Duvardan kaçan bir robot inşa edip prpgramlayabilirsiniz.
  • Çizgi izleyen robot yaparak geleceğim teknolojilerine adım atabilirsiniz.,
  • Farklı seslere göre farklı hareketler yapmasını sağlayıabilirsiniz.,
  • Uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz.
  • Tüm robotları bir arada haberleştirerek toplu dans etmelerini sağlayabilirsiniz
  • Scratch ile programlayıp etkileşim sağlayabilirsiniz.
  • Aplikasyon ile birlikte maç yaptırabilirsiniz.

MakeBlock mBot Bluetooth Kiti v1.1

MakeBlock mBot Bluetooth Kiti v1.1 çocukların programlama yeteneklerini geliştirmek için tasarlandı.

 

Düşük fiyatlı ve ekonomik yapısı sayesinde hem ekonomik hem de ergonomik bir robot setidir.

Çocuklarınızın hayal gücünü ve el becerisini geliştiren bu eğitici oyuncak seti sayesinde çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

 

MakeBlock mBot Bluetooth Kiti v1.1 Android ve iOS ile uyumlu bir şekilde çalışabilir. Aynı zamanda Mac ya da Windows bilgisayarınızda ile de uyumludur.

Bağlantı sağlamak için herhangi bir kabloya gerek olmadan bluetooth özelliği sayesinde programlama için yapmak istediğiniz değişiklikleri uygulayabilirsiniz.

Bu bakımdan oldukça pratik bir üründür.

 

MakeBlock mBot Bluetooth Kiti v1.1 ‘ne çocuklarınız dilediği tasarımı yapabilirler. Tasarım konusunda çocuklar asla sınırlandırılmamıştır.

Ek donanımlar yapılabilmesi sayesinde çocuklarınız istediği türde bir robot tasarlayabilir ve özelliklerini de istediği zaman değiştirebilir.

 

MakeBlock mBot Bluetooth Kiti v1.1 üzerinde bulunan materyaller:

LED ışık

Buton

Ultrasonik yapı

Buzzer düğmesi

Çizgiler ve çerçeve birimler vardır.

Bu sayede proje yapımında kolaylık sağlanması amaçlanmıştır.

 

MakeBlock mBot Bluetooth Kiti v1.1 çizgi takibi yapan, belirli seslere tepki veren, duvardan atlayan, televizyon kumandası ile hareketlerinizi komuta edebileceğiniz ve dans edebilen bir robot tasarlanabilir.

 

Hatta futbol oynamasını bile sağlayabilirsiniz. Robotunuzu nasıl kullanmak istediğiniz ve hangi şekilde tasarlamak istediğiniz tamamen çocuğunuzun hayal gücüne kalmış bir durumdur.

 

Ortaya bu şekilde bir oyuncak çıkarmak ve bir robota sahip olmak çocuklar için ciddi anlamda özel bir durumdur.

 

Bu tasarım işlemleri sırasında motor becerilerin gelişimi, düşünce gücü ve hayal gücünün gelişimi, problem ortaya çıktığında bunu çözüme ulaştırmak için yapılabilecekler konusunda analitik düşünce becerileri gelişecektir.

 

Çocuklarınıza daha fazla bu türde oyuncak ve robotik eğitim setleri alarak eğlencenin devam etmesini sağlayabilirsiniz.

 

Bu kitlere sadece eğlence gözü ile bakmamalı ve ne kadar faydalı olduklarını, çocuklarınızın gelişimine ne kadar büyük katkıda bulunduklarını da bilmelisiniz.

 

Ayrıca ebeveynleri ile zaman geçirmeye bayılan her çocuk anne ve babası ile birlikte MakeBlock mBot Bluetooth Kiti v1.1 ile eğlenirken harika anılara sahip olma fırsatı da yakalar.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4