MakeBlock mBot Bluetooth Kiti v1.1

MakeBlock mBOT düşük fiyatlı, kolay kurulum ve kullanıma sahip, çocuk ve genç yaşta kişiler başta olmak üzere her yaş grubuna hitap eden çok yönlü bir robotik ve elektronik platformudur. Kickstarter ortamında büyük bir destek bulduktan sonra tüm dünya'da en çok satan robotik ürünlerden birisi oldu.

mBot, çocukların programlama öğrenemesi için tasarlanan diğer robot kitlerine göre uygun fiyatlı bir robot kitidir. Blok programlama mantığı ile çocuklarımız mbot roboumuzu kolayca programlayabilir.  mbot için özel oluşturulmuş eklentiler farklı donanımlar oluşturabilir ve robotunuzun özelliklerini arttırabilirsiniz. 

Cihazın Bluetooth özelliği ile birlikte tabler ve cep telefonlarınında Türkçe destekli Makeblock uygulaması ile (Android/iOS) manuel olarak kontrol edebilirsiniz.  

mBot Kampanya Banner

Her çocuk için bir robot!


mBot, çocukların kullanması ve programlamayı öğrenebilmesi öngörülerek tasarlanmış düşük fiyatlı ve kolay kullanıma sahip bir robot kitidir. Basit bir şekilde blok programlama mantığı ile kolayca programlayabilir, üzerine ekstra donanımlar ekleyerek hayal gücünüze göre farklı özellikler katabilirsiniz.

Cihazın Bluetooth özelliği sayesinde ister cep telefonunuzdan Türkçe destekli Makeblock uygulaması ile (Android/iOS) manuel olarak kontrol edin, isterseniz kablosuz olarak bağlayarak programlayın!

mBot'un kablosuz haberleşme modülleri değişebilir yapıdadır, arzu ettiğiniz zaman mBot 2.4GHz Modülü satın alarak Bluetooth bağlantılı mBot'unuzu 2.4GHz bağlantılı modele dönüştürebilirsiniz.

MBOT ile yaoabilecekleriniz.

  • Üzerinde bulunan sensörler ve çevre birimleri ile (çizgi, ultrasonik, ışık, buton, IR alıcı, RGB LED, buzzer ve diğer çevre birimleri)  birçok projeyi rahatlıkla  yapabilirsiniz.
  • Duvardan kaçan bir robot inşa edip prpgramlayabilirsiniz.
  • Çizgi izleyen robot yaparak geleceğim teknolojilerine adım atabilirsiniz.,
  • Farklı seslere göre farklı hareketler yapmasını sağlayıabilirsiniz.,
  • Uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz.
  • Tüm robotları bir arada haberleştirerek toplu dans etmelerini sağlayabilirsiniz
  • Scratch ile programlayıp etkileşim sağlayabilirsiniz.
  • Aplikasyon ile birlikte maç yaptırabilirsiniz.

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4