*Üretkenliği ve hayal gücünü geliştirir.

*''Devre tamamlama,denge-mühendislik,normal bir DC motoru ile titreşim motoru yapmak,ürün geliştirmek'' gibi kavramları öğrenme fırsatına sahip olurlar.

*Pil,anahtar,pil yuvası gibi araçları öğrenirler.

*Elektrik enerjisini mekanik enerjiye dönüştüren motorları yakından gözlemleyebilirler.

*Günlük hayat içerisinde elektrik konularını keşfetmeye yardımcı olur.

*Orjinal fikirleri ortaya koyma ve özgün metaryal üretmeye olanak sağlar.

*Öğrenmede uyarıcı etki oluşturarak,hatırlanabilirliği artırma ve dersleri eğlenceli hale getirir.

 

Günümüzde artık çocuklar oyuncakları ile oyun oynarken ebeveynleri onların sadece eğlenceli zaman geçirmesini istememektedir.

Eğlenceli zaman geçirmenin yanı sıra aynı zamanda eğitici ve öğretici faaliyetlerde bulunarak çocukların yetişkinlikte kullandıklarında büyük fayda görecekleri yetenekler kazanmalarına yardımcı olunmaktadır.

Mini Hoverboard (İlk Robotum) Stemist Box Stem Seti de bu oyuncak setlerinden biridir ve oldukça basit bir yapısı vardır.

Daha karmaşık olan benzerlerine göre başlangıçta kullanımı daha uygundur.

Ekonomik ve ergonomik bir yapıda olan bu oyuncak setini uygun fiyatlarla hem kız hem de erkek çocuklarınız için hemen satın alabilirsiniz.

 

Mini Hoverboard (İlk Robotum) Stemist Box Stem Seti ile çocuklarınız ortaya hiç de basit olmayan ve pek çok işlevi yerine getirebilen eğlenceli bir robot koyacaktır.

Siz de ona bu yolculuğunuzda yardımcı olarak birlikte harika zaman geçirebilirsiniz.

 

Hemen oğlunuz ya da kızınız için bir Mini Hoverboard (İlk Robotum) Stemist Box Stem Seti alın ve ne kadar heyecanlanıp mutlu olduklarını kendi gözlerinizle görün!

Bu tür oyuncaklar hediye aldıklarında çocuklar bunu tek başlarına oynamak zorunda olmadıklarını duyunca inanılmaz derecede mutlu olmaktadırlar.

Bu başlangıç seti tamamlandığında çocuklarınızın eğlenceye devam etmesi için daha zorlu programlanabilen robotik kodlamalı oyuncaklar satın alabilirsiniz.

Eğlence hiçbir zaman yarım kalmamalı!

 

Çocuklarınızın eğer ki robotik turnuvalara katılmak gibi bir hayali varsa bu iş adım adım ilerlenerek olmalıdır.

Aksi halde direkt olarak en karmaşık yapı ile karşı karşıya kaldıklarında özgüven problemleri ve başarısızlık sorunları yaşayabilirler.

Bu yüzden öncesinde Mini Hoverboard (İlk Robotum) Stemist Box Stem Seti gibi bir başlangıç seti ile yavaş yavaş bu işe başlanmalıdır.

Sonrasında da basitten karmaşığa doğru bir yol izlenmeli ve kendi başarısını zedelemeyecek şekilde çocuklarınıza yardımcı olmalısınız.

Eğer tamamen oyuncak ile siz oynarsanız o zaman özgüven konusunda oyuncakları onlara en verimli halde yaklaşmayacaktır.

Siz sadece yol gösterici olmalı ve tüm işleri oğlunuz ya da kızınıza bırakmalısınız.

Oyuncağı tamamladıktan sonra ne kadar başarılı hissettiklerini ve kendileri ile gurur duyduklarını fark edeceksiniz.

 


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5