Multibloom

Brainy Ban Multibloom ile Çarpım tablosunda ustalaşın

Multibloom çocuklara çarpım tablosunu basit, görsel ve eğlenceli bir yolla öğretir.

Çocuklar, bu oyunda  çiçek dikerek, gerektiğinde onları sökerek ve ayrıca rakipleri için sürprizler düzenleyerek çok eğlenecekler. Ancak, oyuncuların temel amacı, müşterilerinin talep ettiği çiçek sayısını artırarak siparişleri doğru bir şekilde yerine getirmektir.

Oyun boyunca, çocuklar pratikte 18 çiçek siparişini yerine getirmek için her birinde 6 çiçek olan 3 çiçek yetiştirmesi gerektiğini öğrenirler. Bu görsel örnekler akıllarında uzun süre kalacaktır. Oyunun amacı, olabildiğince çok para kazanmak. Müşteri kartında jeton sayısı gösterilir – bazı müşteriler size daha fazla verirken, bazıları  daha az verir.

İhtiyaç duydukları çiçek sayısı ile birlikte üç kare müşteri kartı masaya yerleştirilir.

Oyuncular, diğer oyuncuların çiçek bahçelerine “küf” ve “böcek” ekleyerek rakiplerini zorlarken aynı zamanda kibar hediyeler göndererek onları sevindirebilirler. Destede ayrıca çiçek sulama üzerindeki çiçek sayısını 2 veya 3 ile çarpan sihirli sulama kutuları olan kartlar da var. Bazen bu gerçekten yardımcı olabilir!

Multibloom 7 yaş ve üstü çocuklara yöneliktir. Küçük çocuklar Multimany oyununu oynamaktan keyif alacaklardır.
Multibloom çarpımı görsel bir sürece dönüştüren özgün ve tescilli bir oyundur.

Unutmadan söyleyelim şeffaf pencereli orijinal ev kartlarında 1'den 5'e kadar çarpımı kolaylaştıran ve hatırlaması kolay özel bir numarada var.

İçindekiler:

  • 96 çiçek kartı
  • 30 müşteri kartı
  • 5 hafıza kartı
  • Resimli kullanım kılavuzu.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5