Numberloor

Bu oyun sayesinde çocuklarınızın zihinsel toplama ve çıkarma yapmayı öğrendiklerini keşfedeceksiniz.
Yıldız gözlü bir peri, büyüleyici bir prenses, bazı meraklı zürafalar ve diğer sihirli karakterler içeren büyülü eve hoş geldiniz.

Bu evde yaşayan her karakter kendi katında yaşar ve asansör yerine büyük bir sıcak hava balonu kullanır. Oyuncular oyun sırasında bir kattan başka bir kata  geçmek için bu balonu kullanacaklar. Set, hepsi harika resimler içeren çeşitli kart tiplerini içeriyor. Heyecan verici yolculuk boyunca, oyuncular zihinlerinden toplayıp çıkarmayı ve öğrenirler.

 

Nasıl Oynanır;


Tahtada iki kart bulunur: oyunculara nerede olduklarını söyleyen bir Balon kartı ve bir Kat kartı.
Balon herkesi belirli bir kat aşağı veya yukarı hareket ettirir.
Her oyuncunun altı kartı vardır ve onlara gelen her sırada amaç kartlardan kurtulmaktır. Oyuncu, sırası geldiğinde kat kartlarını aynı katta kalarak veya Balon kartında belirtilen numaraya göre yukarı ve aşağı hareket ederek masanın üzerindeki ilgili desteye yerleştirir.

 


Küçük çocuklarla oynarken, oyunu yalnızca Kat kartlarını kullanarak basitleştirebilirsiniz. Oyunu zorlaştırmak ve oyunu daha heyecanlı kılmak için 1, 2 veya 3 katlı hareket eden Balon kartlarının yanı sıra birkaç özel kart ekleyin: bu sürüm 6 yaş ve üstü oyuncular içindir.
Oyunun uzatılmış versiyonu, oyunun herhangi bir anında oynanabilecek daha zorlu Balon kartları ve Gece kartları içerir.
Bu sürüm çok  daha dinamik ,heyecan verici ve büyük çocuklar (8+ yaş) hem de yetişkinler için uygun olacak.

  • Yaş aralığı :4-8+
  • Oyuncu Sayısı:2-5 
  • Oyun Süresi:15–30 dk.​

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5