Pijamaskeliler Robokids’de!

 

Pijamaskeliler; orijinal adı PJ Masks olan ve Disney Junior kanalında yayınlanan bir çizgi film serisidir. İngiliz ve Fransız ortak yapımı olan serinin ilk aşaması Fransız bir eser olan Les Pyjamasques kitaplarından oluşmaktadır. Çizgi filmdeki hikâyede altı yaşlarındaki üç arkadaş, bir gece kertenkele Pijamaskeliler'e dönüşüyor ve olaylar başlıyor. Dünya çapında çok sevilen bu karakterler kısa süre içinde oyuncak üreticilerinin de dikkatini çekiyor ve birbirinden renkli Pijamaskeliler oyuncakları çocukların beğenisine sunuluyor. Karakterlere ait mini figürlerden araçlara, roketlerden kostümlere, parti malzemelerinden deniz oyuncaklarına birçok Pijamaskeliler ürünü çocukları ve anne babaları mutlu ediyor.

 

Çocuklar Figürlerle Eğleniyor

 

Pijamaskeliler oyuncakları arasında iyiler ve kötüler yer alıyor. Kedi Çocuk, Baykuş Kız, Kertenkele Çocuk... Çocukların en sevdikleri oyuncak figürlerini oluşturuyor. Kötüler olarak bilinen Gece Ninjası, Kurt Çocuklar ve Romeo da savaşın diğer tarafını oluşturuyor. Pijamaskeliler minik figürler, çocukların gerek evde oynamayı çok sevdikleri gerekse gittikleri her yere yanlarında taşıdıkları oyuncaklardan biri hâline geliyor. Kaliteli materyallerden üretilen dayanıklı oyuncaklar, kolay kolay kırılmıyor, boyaları aşınmıyor ve uzun süreli kullanıma imkân tanıyor.

 

Hızlı Pijamaskeliler Çok İlgi Çekici

 

Pijamaskeliler karakterlerinin diecast araçları çocukların en çok tercih ettikleri ürünler arasında yer alıyor. Karakterler araçlara monte edilmiş şekilde kutularda bulunuyor. Araçların yüksek kaliteli metalden oluşması ürünlere hem görsel zenginlik katıyor hem de sağlam oyuncaklarla oynamak çocuklara keyif veriyor. 3 yaş üstü çocukların kullanımına uygun bu oyuncaklar lisanlı ürünlerdir. Roketleri, sahaları, evleri ve çok çeşitli oyuncakları bulunan Pijamaskeliler çocuklara eğlenceli bir dünyanın kapısını aralıyor.

 

Pijamaskeliler oyuncakların setleri de çocukların ilgisini çekiyor. Çocuklar ister tek başlarına ister arkadaşlarıyla evde toplanıp Pijamaskeliler oyunları oynayarak coşkuyla vakit geçiriyor. Oldukça neşeli tasarımlardan oluşan oyuncaklar yetişkinleri bile özendiriyor. Arzu ederseniz siz de çocuklarınızın oyununa katılarak, birlikte kaliteli vakit geçirmenin keyfine varabilirsiniz.

 

Alternatif Oyuncaklar Oldukça Renkli

 

Pijamaskeliler figürlerinin ve araçlarının yanı sıra alternatif ürünler de bulunuyor. Pijamaskeliler sürpriz paketlerden çeşitli mini figürler çıkıyor. Tekli figürler, 3'lü setler de çocukların sahip olmayı çok istedikleri oyuncaklar arasında. Işıklı modeller, turbo araçlar, roketler, pelüş karakterler, deniz kovaları, şişme havuzlar ve benzerleri çocukları muazzam bir hayal dünyasına götüren seçenekler. Pijamaskeliler kostümleri de en ilgi çeken ürünler arasında yer alıyor. Farklı karakterlere ait değişik tasarımlara ve renklere sahip bu kostümler özenli kalıpları ve dikişleriyle görsel olarak da ilgi çekici oluşlarıyla dikkat çekiyor.

 

Pijamaskeliler Oyuncakları Hakkında

 

Pijamaskeliler oyuncak çeşitleri 3-8 yaş aralığındaki çocuklar için idealdir.

Ürünler kaliteli materyallerden üretilen, uzun süre kullanıma uygun oyuncaklardan.

Pijamaskeliler kostümlerinin 2-9 yaş arası çocuklar için bedenleri mevcuttur. Ürünlerin arkası fermuarlı olup, giyilip çıkarılması kolaydır.

Pijamaskeliler fiyatları modellere, büyüklüklerine ve donanımlarına göre farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Ayırdığınız bütçeyle orantılı oyuncak bulma imkânınız vardır. Pijamaskeliler oyuncakları sevdiğiniz tüm çocuklara hediye olarak da satın almayı düşünebileceğiniz alternatifler arasında yer alıyor. robokids.com.tr aracılığıyla tüm modellere göz atarak en beğendiğiniz ürünler için sipariş oluşturabilirsiniz.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5