Ricky Zoom Oyuncak

Ricky Zoom Oyuncakları ile yeni maceralara adım atmaya hazır mısın?

Ricky Zoom ve arkadaşları hızlarını yardıma ihtiyacı olanlara kullanan bir takım. 21. Yüzyıl becerilerinden birisi olan takım ruhunu bizlere en güzel şekilde anlatan Ricky Zoom ve arkadaşları artık oyuncakları ile Robokids’te.

Ricky, Loop, Scootio, DJ, Toot, Maxwell ve Zoom ailesiyle tanışmaya hazır mısın? Bu harika ekip Minika Çocuk’ta karşımıza çıkan bayılarak seyrettiğimiz çizgi filmin ta kendisi. Motosikletlere yer açarak Ricky Zoom'un dünyası olan Wheelford'u keşfet. Arkadaşlığı ve ekip çalışmasını öğreten, muhteşem motosikletlerin yardımlarını izleyecebilceğiniz harika film artık oyuncakları ile evinizde.

Çizgi Filmin harika karakterleri ile tanışmaya hazır mısınız?

Sizleri ilk olarak Ricky ile tanıştırmak istiyoruz. Ricky hızlı gitmeyi seven hızlı giderken kurallara uyarak hızını arkadaşlarına yardım etmekte kullanan bir kurtarma bisikleti.  Sadık bir arkadaş ve ekibin doğal lideri. Arkadaşlarının kendinden emin lideri. Tüm ekip birlikte spor yarışları yapıp yarışmayı ve macera parkında hünerlerini göstermeyi sever. Ricky bir başkan ama başkan olduğu kadar öğreneceği çok şey olan küçük bir bisiklet.

Şimdi de karışınız Scooter Scottie. Parlak zekasını teknik dehası ile birleştirip ekibe büyük katkı sağlayan Scooter Scottie bulmacaların çözümünde öncü rol oynuyor. Sahip olduğu tableti, ZoomCAM ve robotik Scootbops gibi teknolojik araçlarını harika kullanarak ekibin önemli parçalarından birisi oluyor.

Bu yazımızda sizlere bahsedeceğimiz son karakterler ise Hank ve Helen Zoom. Onlar Whhelford’un önde gelen kurtarma bisikletleri. Cesur mu cesur, akıllı mı akıllı…. Kasabada acil bir durum olduğunda acil duruma ilk cevap veren ekip. Birlikte kasabada hız yaparken etkileyici bir ekip oluşturur ve sirenler ile tüm ekibi uyarırlar.

Karakterle ile ilgili bilgiler ile ilgili yazılarımıza en kısa zamanda devam edeceğiz. Siz şimdi bir yandan Ricky Zoom çizgi filmini izlerken Robokids’ten satın alabileceğiniz Ricky Zoom oyuncakları ile oyun oynamanın keyfine varın. Ricky Zoom oyuncakları lego oyuncaklar gibi en uygun fiyatlar ile Robokids’te sizlerle buluşuyor.

 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4