Ricky Zoom Pop & Go Oyun Seti

Maceraya Zoomlamaya Hazır Mısın ? Ricky Zoom Pop & Go seti ile Ricky ve arkadaşlarını özel aksesuarlarla donat ve onlara hız kazandır! Her set farklı tasarımdaki özel figürü ile yine bu sete özel iki adet aksesuarı içerir. Rampandan in, kargo kapısını kapat, butonun üzerinden basarak geç ve kapsülün kanatları açılsın ! Kapsülün içinde akseuarları motoruna tak ve yepyeni bir maceraya açıl ! . Motor, uzmanca hazırlanmış lastikleri ile rahatça sabit durabilen bir yapıya sahiptir. Ön tekerlekler oynayabilir niteliktedir ve bu motora yön vermenize olanak sağlar.

 

Biriktirilebilir iki versiyon : Ricky, DJ

 

Figürler ve oyun setleri ile Wheelford dünyasının oyuncaklarını keşfet ! Tüm oyuncaklar Ricky Zoom çizgi filminin ruhunu, enerjisini ve eğlencesini minik Ricky Zoom hayranlarına getiriyor. 

 

Görsel asorti şeklindedir, 2 seçenek içerisinden istediğiniz ürünü ödeme aşamasından hemen önce, mesaj kısmında belirtmeniz gerekmektedir, aksi takdirde herhangi bir ürün gönderilecektir. Mesaj kutusu kargo bilgisinin altında, ödemeden önceki aşamadadır. 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4