Robokids  2'si 1 Arada İngilizce Konuşan Kartlar ve Çizim Tahtası-Mavi

Robokids ile yaparak eğlenerek öğrenmeye devam ediyoruz. Şimdi sırada İngilizce öğrenme ve çizimler yapmak

2 in 1 okuma ve yazma öğrenme yardımcıları: bu konuşan Flash kartlar yazma tableti, bir çok yönlü cihazda öğrenmenin birden fazla modunu keşfetmelerini sağlayan bir LCD çizim tahtasıyla bir okuma ve yazma yardımını birleştirir.
Erken öğrenme malzemeleri: etkileşimli LCD çizim panosu, çocukların çizim yoluyla kendilerini ifade etmeleri için eğlenceli ve yaratıcı bir yol sunarken, el yazısı becerilerini de geliştirir.
Temel beceriler geliştirin: çizim tableti görüş kelimeleriyle yürümeye başlayan çocuk 224 ve bir dizi eğlenceli ve interaktif öğrenme etkinliği, bu tablet, küçük çocuklarda yazma, çizim ve dil becerilerini geliştirmek için mükemmel bir araçtır.
Güvenli ve kullanımı kolay: güvenlik göz önünde bulundurularak tasarlanan bu konuşan flash kartlar çizim tableti, küçük ellerin tutması ve kullanması kolay dayanıklı, çocuk dostu bir tasarıma sahiptir. LCD ekran gözlerde nazik iken.
Erkek ve kızlar için mükemmel bir hediye: ilgi çekici tasarımı, eğlenceli öğrenme aktiviteleri ve çok yönlü özellikleri ile, bu LCD yazma tableti, öğrenmeyi ve keşfetmeyi seven herhangi bir çocuk için mükemmel bir hediye.


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5