Sylvanian Families Kırmızı Çatılı Başlangıç Evi

Sylvanian Families dünyasında keyifli vakit geçirmeye hazır mısınız? Kırmızı çatılı bu muhteşem kır evinde ailen ile birlikte muhteşem bir hafta sonu geçirmeye ne dersiniz? Hafta sonları evinizde kalarak bu muhteşem oyuncak ile oynarken korona virüsten korunabilirsiniz.

Kırmızı çatısı ve bej tuğlalı dış cephesiyle, bu şirin iki katlı kır evi, üst ve alt katları birbirine bağlamak için bir merdiven içerir. Orta kat parçası üst kattan çıkarılabilir ve zemin kat oyun alanını genişletmek için kullanılabilir. 

Sylvanian Families Başlangıç Evi ile hemen Sylvanian Families'in sevimli dünyasına katıl! 2 Katlı kırmızı çatılı başlangıç evinin içinde hemen oyuna başlayabilmen için bir adet Sylvanian Families Çikolata kulaklı tavşan kız figürü Freya, 1 adet masa, 2 adet sandalye, mutfak, bıçak, yatak ve merdiven bulunmaktadır Üst katın zemini çıkarılabilir niteliktedir. Böylelikle evini tek katlı ama uzun bir verandalı ev olarak kullanabilirsin. Başlangıç evinin açılıp kapanabilen pencereleri ile oyun oynarken çok keyif alacaksın! Ayrıca Sylvanian Families'in birleştirilebilir niteliği ile kırmızı çatılı başlangıç evini, kırmızı çatılı ışıklı şehir evi ile birleştirip kocaman bir malikaneye de sahip olabilirsin. 

Kutu ölçüsü: 20.5 x 26 x 28,3 cm


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4