Thinkfun Akıl Oyunları

Çocuklar için her geçen gün zekâlarını kontrol etmek amaçlı ve geliştirmek için akıl oyunları piyasaya sürülür. Bunlar arasında mantıklı davranarak ailelerin derin bir araştırma yapması ile alması gerekmektedir. İşte akıl oyunları arasında en iyilerinden bir tanesi Thinkfun akıl oyunları seti olmaktadır. Tam anlamıyla matematik ve bilgisayar programlama özelliği gibi değişik yönden geliştirilmesi ön görülmüştür. Çocuklar bu akıl oyunu serisini aldıktan sonra daha gelişime açık ve hazır hale geldikleri gözlenmiştir. Daha sağlıklı ortamlarda yetişmesi ile beraber oynadıkları ve temas ettikleri her şeyin gelişimleri açısından sağlıklı olması da gerekmektedir. Bu akıl oyunu serisi tam anlamıyla bu özelliklere sahip oyuncaklardan bir tanesidir.

Thinkfun Nasıl Oynanır?

Thinkfun akıl oyunları, adından da anlaşıldığı gibi aklı kullanarak, beceri geliştiren bir oyundur. Oyunda ipuçları vardır. Bir mekanizma üzerine kurulmuştur. Bu ipuçlarının üzerine pullar yerleştiğinde bir yönlendirme ile pullar konulur. Pullar tamamen yerleştiğinde ipucu verilir. Oynayan kişi bu ipucunu kavradığında oyun kazanılmış olur. Her açıdan taktik ve zekâyı son derece farklı boyutta düşünülmesi sağlanır. Oyun kitap şeklinde olup, yönlendirmek amaçlı bir özelliği de vardır. Çocuklar için gelişim göstermelerine ön ayak olabilecek cinsten olmaktadır. Mantık ve strateji oyunları sevenler için son derece güzel bir parça olmaktadır. Çocuklarında küçük yaşta bu becerilerini kazanması onların hayata daha iyi ayak uydurmasını sağlayan nitelikte olmaktadır.

Thinkfun Kitapları

Thinkfun kitapları, matematik, fizik vs. çocuğun derslerine de yardımcı olabilecek oyunlar arasında gelir. Thinkfun akıl oyunları sayesinde çocuklar derslerinde daha mantıklı düşünerek ipuçları ile strateji oluşturulabilirler. Her anlamda zihinlerini daha kontrollü ve zeki şekilde kullanmalarına yardımcı olabilecektir. Bilgisayar programları gibi kilit oluşturacak, zekâ taktikleri ile karşınıza çıkan bir oyun özelliği gösterir.  Kısacası akıl yürütme ile çocukların, dünyada olan her şeyi belli mantık ile kısa sürede çözmesine son derece yardımcı olacak etkinliklerdendir. Çocuklar ile beraber ailelerin de katıldığı bir oyun türü olabilir. Bu ürünü internet aracılığıyla kapınıza kadar getirebilirsiniz. Uygun bir fiyatla çocuk zekâ gelişimine katkı sağlar.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4