Tik...Tak BOMM EKSTRA (Ekstra Kart, Ekstra Heyecan)

Ve karşınızda; Tik Tak Bomm Ekstra!

Bu ödüllü, çok beğenilen kelime oyunumuz artık daha eğlenceli. Hızlı, eğlenceli ve oynaması çok basittir. Ve son derece eğiticidir de! 

Kartlar, özellikle çocukların kelime bilgisini, gözlem yeteneğini ve yaratıcılığının gelişmesine yardımcı olur. Eğlenirken kelimeler arasındaki ilişkileri öğreneceksiniz.

Yepyeni 55 Harf Kartı ile bu eğlenceli oyun bambaşka bir atmosfere taşınıyor. Çocukların okul sürecinde kelime dağarcığını geliştiren bir oyun olmasının yanında, büyükler için de çok eğlenceli bir kelime oyunudur.

 

Yastık savaşından daha eğlenceli! 

Patlamadan bir an evvel bombayı sıradaki oyuncuya vermek herkesi çılgınca eğlendirir. Patlama süresinin, 10 sn den 60 sn kadar değişken oluşu oyuna ayrı bir heyecan sağlar. Oyuncu sayısı ne kadar fazla olursa oyun o kadar keyifli olur.

 

Tik Tak BOMM- Ekstra oyunu nasıl oynanır?

Oyun başladığında, bir kart açılır ve Tik Tak BOMM bombasının düğmesine basılır. Her oyuncu kartla alakalı bir kelime türetir ve bombayı anında bir sonraki oyuncuya verir. Zaman sayacı bulunan bu bomba elinde iken patlayan oyuncu turu kaybeder ve kartı alır. Her defasında yeni bir kart ve yeni kelimelerle oyun devam eder. Oyun bittiğinde en az kartı olan oyunu kazanır.

Oyuncular dikkatli davranmalı ve söylenmiş kelimeyi tekrar edip vakit kaybetmemek için oyunu takip etmelidir.

 

Beceriler:

* Odaklanma

* Hafıza

* Kelime dağarcığının geliştirilmesi

* Rakiplerden öğrenme

* Hızlı düşünme

* Gözlem yeteneği

* Sözel ifade gelişimi

* Yabancı dil

 

Tik...Tak BOMM EKSTRA (Ekstra Kart, Ekstra Heyecan) oyunu kaç yaşa uygun?

5 ve üzeri çocuk ve yetişkinlere öneriyoruz. Her dilde, her mekanda ve istediğiniz kadar kalabalık topluluklarda oynayabileceğiniz sıra dışı bir kelime türetme oyunudur.

 

Tik Tak BOMM - Ekstra oyun paketi İçeriği:

* 55 adet Resimli kart

* 55 adet Harf kartı

* 1 adet zaman sayacı. Zaman sayacı pil ile çalışmaktadır ve kutu içeriğinde pil mevcut değildir.

 

Avusturya'da üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4