TOMTECT 1000 Ahşap Yapı Blokları

TomTect ahşap yapı blokları çocukların yaratıcılıklarını geliştirmek için muhteşem bir oyun. Landes çam ormanları ağaçları kullanılarak üretilmiştir. Ahşap parçalar ve düşlerinizdekileri somut tasarımlara çevirmeye yardımcı menteşeler ile bazen çocuklar bazende yetişkinlerin ellerinden bırakmayacakları eşsiz bir yapı materyali.

 

TomTecT Ahşap Yapı Blokları 1000 Parça set içeriği:

368 Ahşap parça

200 Büyük Klips

140 Küçük Klips

300 ikili tutucu

1 talimat kitapçığı

1 asma köprü planı

 

Piyasada satılmakta olan diğer yapı bloklarından farklıdır. Çünkü Tomtech setlerinin içeriğinde bulunan ikili ve üçlü ahşap tutucular sayesinde tasarımlar çok daha gerçeğe yakın kurgulanabilmektedir.

TOMTECT 1000 Ahşap Yapı Blokları 3 yaş ve üzeri etiketine sahipse de yalnızca çocuklar değil yetişkinler için de vazgeçilmez keyifli bir üründür. Dünya genelinde farklı yaşlardan pek çok Tomtect hayranının hem eğlenip hem de kaliteli zaman geçirdiği eğitici materyaldir. Konsantrasyon ve odaklanma sorunu olan çocuklarda da dikkat sürelerini artırmak için kullanılabilecek etkili bir materyaldir.

Okullar da pek çok alanda TomTect'den faydalanılmaktadır. Sınıflarda uygulanan toplu projeler de çocukların takım çalışmasına uyumu ve birlikte üretmekten keyif alma becerileri geliştirilmektedir. Mimarlık, mühendislik, güzel sanatlar öğrencileri de için de TomTect en elverişli materyaldir.

Akşamları ailenizle eğlenceli ve kaliteli zaman geçirmek istediğinizde de TOMTECT 1000 Ahşap Yapı Blokları sizin için eğlenceli bir alternatif olacaktır.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4