TOMTECT 500 Ahşap Yapı Blokları

TomTect ahşap yapı blokları çocukların yaratıcılıklarını geliştirmek için muhteşem bir oyun. Landes çam ormanları ağaçları kullanılarak imal edilmiştir. Ahşap parçalar ve düşlerinizdekileri somut tasarımlara dönüştürmeye yardımcı menteşeler ile bazen çocuklar bazen de yetişkinlerin ellerinden alamayacağınız muazzam bir yapı materyali.

 

TomTecT 500 Ahşap Yapı Blokları set içeriği:

184 Ahşap parça

150 Büyük Klips

60 Küçük Klips

80 ikili tutucu

30 üçlü ahşap tutucu

1 talimat kitapçığı

1 asma köprü planı

 

Piyasada satılmakta olan diğer ahşap yapı bloklarından farklıdır. Çünkü Tomtech setlerinin içeriğinde bulunan ikili ve üçlü ahşap tutucular sayesinde sınırsız sayıda yapı ortaya çıkar. Oluşturulan tasarımlar çok gerçekçidir.

TOMTECT 500 Ahşap Yapı Blokları 3 yaş ve üzeri etiketine sahipse de yalnızca çocuklar değil yetişkinler için de vazgeçilmez keyifli bir üründür. Dünya genelinde farklı yaşlardan pek çok Tomtect hayranının hem eğlenip hem de şekil oluşturabilmesi için tasarlanmış zekice bir oyundur. Konsantrasyon ve odaklanma sorunu bulunan çocuklarda da dikkat sürelerini artırmak için kullanılabilecek sınırsız bir tasarım kaynağıdır.

Okullar da birçok uygulamada TomTect'den faydalanılmaktadır. Sınıflarda uygulanan toplu projeler de çocukların takım çalışmasına uyumu ve birlikte yapmaktan duyacakları keyif alma duygularını geliştirmektedir. Mimarlık, mühendislik, güzel sanatlar öğrencileri de için de TomTect en elverişli kaynaktır.

Akşamları konuklarınızla eğlenceli ve keyifli zaman geçirmek istediğinizde de TOMTECT 500 Ahşap Yapı Blokları sizin için eğlenceli bir alternatif olacaktır.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4