Artık 3d kaleminizle istediğiniz figirleri çizebiir ve 3 boyutlu olarak elinize alabilirsiniz. Çocuklarınızın yaratıcılıklarını en eğlenceli şekilde ortaya çıkarmak ister misiniz? Harike 3D kalemler yine Robokids Kalitesi ile karşınızda.

Renk: Mavi
Çıkış Malzemeleri Türü: Sigortalı Biriktirme Modelleme
Kalıplama Yöntemi: 3D Modelleme
Baskı Alanı: Sınırsız
Giriş: AC 100V-240V
Çıkış: DC 12V 2A
Meme Çapı: 0.7mm
Çap: 1.75 mm
Serpme Hızı: Ayarlanabilir
Isıtma Sıcaklığı: 160 ila 230 Derece Santigrat (Ayarlanabilir)
Fiş tipi: AB fişi
Adaptör Kablo Uzunluğu: 145cm / 57.09 "(yaklaşık)
Filament Uzunluğu: 327cm / 128.74" veya 315cm / 124.02 "(yaklaşık)
Boyut: (L) X (W) X ( H) 19X4.5X3cm / 7.48''X1.77''X1.18 "(yaklaşık)

Özellikler:

1. Elektrikli ısıtma nozulu entegre ve bakım ve değiştirme için uygun kompakt tasarım.
2. El hareketleriniz sanatı yaratabilir, çünkü 3B kalem hareketinizi ve komutunuzu takip eder, çünkü havada veya yüzeyde çizim
     yapmanın yanı sıra kağıt üzerinde nesneleri takip etmek için de kullanılabilir .
3. İnce kalem gövdesi el alışkanlığına uygundur.
4. Tek elle kademesiz hız değişimi.
5. İstihbarat bekleme modları.
6. Süper sessizlik tasarımı.

Paket içeriği:

1 x 3D Baskı Kalemi
1 x Adaptör
1 x Kullanım Kılavuzu
3 x ABS Filament (Rastgele Renk)

 

 

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte 3D Pen Baskı Kalemi Full Set kullanarak dilediğiniz her nesne üzerinde çizimlerinizi üç boyutlu şekilde oluşturabilirsiniz.

Bu kalem seti ile tasarımlarınızı üç boyutlu yazıcı olmadan direkt olarak çizim kabiliyetinizi kullanarak cisim haline getirebilirsiniz.

Üç boyut; bir nesnenin yükseklik, en ve boyunu, yani hacmini ifade eder. 3D Pen Baskı Kalemi Full Set ile yapılan çizimler işte bu şekilde hacim halinde çizimler yapılabilmektedir.

Bu ürün hem çocuklarınızın hem de sizin tasarımlarınızda kullanıma uygundur. Çocuklar için herhangi bir zarar teşkil eden bir ürün değildir.  Sağlığa zarar verebilecek herhangi bir madde kullanılmadan tasarlanmıştır.

3D Pen Baskı Kalemi Full Set içerisinde bulunan renk çeşitliliği sayesinde sınırları kaldırıp hayallerinizi gerçeğe somut bir halde dönüştürebilirsiniz.

Kaleminizin bir güç kaynağı olacaktır ve ona bağlı şekilde çalışır. Bu bağlantı sayesinde ısısı artar ve likit bir formda kalemin rengi açığa çıkacaktır.

Bu ısı 80 derece ile 230 derece arasındadır ve ayarlanabilir özelliktedir. Kaleminizin çalışması için ısının bu kadar artmasını beklemeniz önerilir. Kalem üzerinde bu ısının ne durumda olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Üzerinde yer alan bir düğmeye basıldığında kalem çalışmaktadır ve çizimler boyut kazanmaktadır.

3D Pen Baskı Kalemi Full Set baskı hızınızı da ayarlayabilirsiniz. Hızınızı hız kontrol tuşu ile dilediğinizce ayarlayabilirsiniz. Bu özellik diğer pek çok üç boyutlu kalem türünde bulunmamaktadır.

Geri ve ileri tuşu ile de dilediğinize hareket etme özgürlüğüne sahip olursunuz. Kolayca bakım ve değişim yapabilmeniz için ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Çok fazla kalın bir kalem olmadığı için parmaklarınız zorluk çekmeyecektir. Ürün tamamen sessiz şekilde çalışmaktadır. Çok hafif olduğu için uzun süre kullanımlarda el yormaz.

Kullanımı basit ve eğlencelidir. Tasarımlarınız ile dilediğiniz cismi oluşturabilirsiniz. Kullanma kılavuzuna göz atarak filamentleri nasıl kullanabileceğinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

Paketi içerisinden bir de şarj adaptörü çıkmaktadır. Şarjı uzun süre dayanıklı olan 3D Pen Baskı Kalemi Full Set ile özgürce zaman geçirebilir ve dilediğiniz tasarımları hem siz hem de çocuklarınız yapabilecektir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4