2 Yaşındaki Bir Erkek İçin En İyi Oyuncaklar

2 yaşındaki erkekler için bu en iyi hediyeler, hayatınızdaki küçük adamın büyümesine ve dünyaya nasıl bağlandığını bulmasına yardımcı olacağız.

Hayatınızdaki iki yaşındaki çocuk için biraz alışveriş yapma zamanı! Bu kadar çok seçenekle, seçenekler tecrübeli anneleri bile bunaltabilir! 2 yaşındaki erkekler için bu en iyi hediyeler, hayatınızdaki küçük adamın büyümesine ve dünyaya nasıl bağlandığını bulmasına yardımcı olacak, ancak çoğunlukla oyuncaklar bir gülümseme ve kahkaha getirecek.

LEGO Duplo İlk Arabalarım ve Kamyonlarım

Bu LEGO DUPLO İlk Arabalarım ve Kamyonlarım ile çocuğunuzun LEGO'ları kullanmaya başlamasını sağlayın. Küçük çocuklar arabalarla oynamayı severler ve özel bir arabadan daha iyi ne olabilir ki! Siz ve yürümeye başlayan çocuğunuz, türden kreasyonlar yapmak için tekrar tekrar bir araya gelebilir ve parçalara ayırabilirsiniz. Diğer LEGO oyuncakları gibi Duplo koleksiyonunuzu daha sonra bir araya getirilebilen diğer setleri içerecek şekilde genişletin.

Melissa ve Doug Chunky Yapboz Seti

Küçük çocuklar bulmacaları sever! Öyleyse neden öğrenme sevgilerini benimsemiyor ve en iyi bulmacalardan bazılarına sahip olmuyorsunuz? Melissa ve Doug Ahşap Tıknaz Bulmacalar Seti sadece dayanıklı değil, aynı zamanda sevimli.

Monilon 2 Magic Kalemli Su Çizim Matı

Çocuk oyuncaklarında bol miktarda bulunan yaratıcılığı seviyoruz. 3 Sihirli Kalem ile bu Monilon Su Çizim Matı, karışıklık yaratmadan istedikleri her şeyi çizebilirler. Kalemlerin içinde su var ve su kurudukça çizim yok oluyor. Matın kendisi su geçirmezdir ve sarılabilir.

Joyin Uzaktan Kumandalı Araba

Küçük adamın ilk uzaktan kumandalı arabası! Joyin Uzaktan Kumandalı Araba, gezintiye çıkmak için arabaya girebilen 4 değiştirilebilir karaktere sahiptir. Denetleyicinin kullanımı kolaydır, biri ileri gitmek ve diğeri geri gitmek ve dönmek için sadece 2 düğme vardır. Bir yürümeye başlayan çocuk için çok kafa karıştırıcı değil, sadece çok eğlenceli!

VTech KidiBeats Çocuk Davul Seti

Ebeveynler VTech KidiBeats Çocuk Davul Setini duymaktan bıkabilir, ancak çoğu çocuk saatlerce davul çalmayı sever. Müzik becerilerini teşvik etmek için harika bir oyuncak. Ayrıca onlara harfleri ve sayıları öğretmenin yanı sıra bir şarkıyı takip etme modları da vardır.

Davulları, zilleri, tonlarca melodiyi, dans şarkılarını ve hatta harfleri veya sayıları deneyebilir. Çocukların kendileri için doğru enstrümana ve benzersiz sese, duyusal gelişim ve neden ve sonuç kararlarına karar vermelerine yardımcı olacak harika bir oyuncak.