Robokids Hakkında

RoboKids, Geleceğin Dahileri Eğitim ve Danışmanlık firması tarafından 2017 yılında Manisa'da kurulmuştur. Çocukların oynarken öğrenmesi ve öğrenirken bir çok farklı açıdan gelişim süreçlerine katkı sağlaması adına özel olarak geliştirilmiş araçları dünyanın dört bir yanında araştırıp Türkiye pazarına  sunmaktadır. 

 

Firmamız, Manisa merkezli bir firma olup; bünyesinde RoboKids Manisa gibi robotik ve kodlama alanında eğitim veren ayrı bir kuruluşu barındırmaktadır. Sahip olunan bilgiler ve hiç bitmeyen deneme süreçleri neticesinde, çocuklarınızın öğrenmesine en çok yardımcı olacak araçları güncel olarak sizlere sunmaktayız. RoboKids, sizlere Lego gibi Dünyaca ünlü akıl/zeka oyunları sunan markaların ürünlerini sunar. Bu bağlamda, sitemizde ki tüm ürünler; uluslararası alanda kendisini kanıtlamış markaların ve/veya özel olarak firmamız tarafından temin edilerek, gerekli test süreçleri tamamlanmış olan ürünlerin satış halidir. Güven içerisinde tercih edebilir, çocuğunuzun gelişim ve oyun süreçlerine olumlu katkılar sağlayabilirsiniz.

 

Hızlı, Güvenli ve Ekonomik

 

Başlıca amaçlarımız, sizlere hızlı ve rahat bir ortamda alışveriş yapmanızı sağlamaktır. Bunu sağlarken de, güvenli bir alt yapı ve ekonomik fiyatlar sunmak, alışverişinizi çok daha verimli bir hale getirecektir. Böylelikle çocuğunuz için en eğitici ve kaliteli oyunlara, oyuncaklara ulaşırken; maddi anlamda da kendinizi yormamış olacaksınız.

 

Satış Sonrası Destek Çözümleri

 

RoboKids, satış öncesi olduğu kadar; satış sonrası süreçte de sizlerin yanında yer alır. Herhangi bir ürün ve/veya siparişin teslimi sonrası yaşanması muhtemel sorun karşısında, gerekli çözümleri en kısa süre içerisinde sunmak adına gayret gösterir. 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4