Çocuk oyun matı ile çocuklar için oyun oynarken hem öğretici hem de güvenli bir ortam oluşturulabilir. Oyun matı yumuşak dokusu ile düşme sonucu ortaya çıkabilecek acı hissi ve yaralanma riskini minimum seviyelere düşürür. Üzerinde yer alan desenler ve renklerle de çocuklara neşeli bir görsellik sunar.

Daha çok küçük yaştaki minikler için üretilen aktivite merkezi ise eğlencenin yanı sıra eğitim sunmaktadır. Çeşitli oyuncakların masa benzeri bir aparata yerleştirilmesi sonucu meydana gelen aktivite merkezi birçok değişik modele ayrılmaktadır. Çocuklar için üretim yapılan bir başka malzeme olan oyun matı halısı da daha çok bebeklerin zaman geçirmesi için kullanılır.

 

Çocuk Oyun Matı Ne İşe Yarar?

Çocuk oyun matı üstünde çeşitli desenler yer almaktadır. Ayrıca bu desenlerden dolayı rengarenk bir görünüm sergilerler. Böylelikle çocuklar için dikkat çekici bir özellik ortaya koyar. Birçok oyun matının üstünde yol desenleri yer almaktadır. Çocuklar oyun matında yer alan bu yollarda yürüyebilir veya oyuncak arabalarını kullanabilir. Ayrıca orman temalı oyun matları da çok yaygındır. Çocuğunuz orman temalı oyun matının üstünde yer alan bitki ve hayvanları tanıyabilir.

Oyun matı, çocuk odası halısı olarak kullanım için de idealdir. Böylelikle hem çocuğunuz için keyifli ve güvenli bir ortam oluşturur hem de zeminden gelen soğuğa karşı çocuğunuzu koruyabilirsiniz. ‌Bee-bot markasının da aralarında bulunduğu birçok markanın birbirinden renkli oyun matı çeşitleri bulunmaktadır. Oyun matı haricinde oyun minderi de çocukları düşme gibi durumlara karşı korur. Genellikle bebekler için tercih edilen oyun matı halısı ise onları oyalamaya yöneliktir.

Oyun matı halılarının üstünde çeşitli oyuncaklar bulunmaktadır. Bebekler bu oyuncaklara dokunduğunda oyuncaklar sallanır yahut ses çıkarır. Böylelikle oyuncaklar müzikli oyun sağlar ve bebeği oyalar.

 

Oyun Matı Puzzle

Puzzle Oyun Matı canlı renkleri ile bebeğinizin dikkatini çekecek ve neşeli vakit geçirirken yeni şeyler öğrenmesini sağlayacaktır. Oyun Matı puzzle, bebeğinize güvenli bir oyun alanı hazırlamak ve zihinsel gelişimine katkı sağlamak için kusursuz bir fırsattır. Rengarenk figürleri sayesinde bebeğinizi eğlendirirken hayvanları, sayıları ve harfleri öğretebilecek, zihinsel gelişimine katkı sağlayabileceksiniz.

Portatif olma özelliği neticesinde ürünün parçalarının yerlerini değiştirebilir, üst üste gelecek biçimde monte edebilir ve alan tasarrufu sağlayabilirsiniz. Yumuşacık dokusu ve renkli desenleri ile bebeğinizin en eğlenceli dakikalarına tanıklık edebileceğiniz kodlama oyun matlarını kategorimiz üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Oyun Matlarının Avantajları Nelerdir?

* Yumuşak yapısı sayesinde bebeğinize zarar vermez

* Portatif olma özelliğinden dolayı kullanımı çok rahattır.

* Bebeğinizin zihinsel gelişimine destek olur.

* Çocuklarınıza harfleri, sayıları ve hayvanları kolaylıkla öğretebilirsiniz.

* Rengarenk figürleri ile keyifli zaman geçirme olanağı sağlar.

* Oyun matı en uygun fiyatı ile hem neşelendirir hem de gelişimine katkı sağlar.

* Oyun matı Puzzle çocuğunuz ile keyifli zaman geçirebileceğiniz bir eğlence aracıdır.

* Oyun matı Puzzle da ürünün parçalarını çıkartabilir, yan yana, üst üste takabilirsiniz ve böylelikle istediğiniz şekli elde edebilirsiniz.

* Çocuğunuzun zihinsel gelişimine yardımcı olur.

* Oyun matı yumuşak olduğundan çocuğunuzun dizlerini acıtmaz, düşmelerde incitmez.

 

Oyun Halısı ve Kodlama Oyun Matları Fiyatları Nasıldır?

Oyun halısı ve oyun matı ürünleri sahip oldukları özelliklere göre farklı fiyat yapısına sahiptirler. Ürünlerin taşımış oldukları özellikler fiyatın belirlenmesinde etkilidirler. Genel olarak her iki oyuncağın fiyatı da birbirlerine yakın seviyelerdedir. Oyun matı ve oyun halısı düşük fiyat seviyelerinde yer alan ürünlerdir.

Siz de çocuğunuza eğlenceli, eğitici ve güvenli bir oyun alanı oluşturmak için kategorimizde yer alan oyun halısı veya oyun matlarını satın alabilirsiniz.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5