En İyi LEGO Creator Setleri

LEGO Creator setleri, inşa edildikten sonra oldukça oynanabilir ve çeşitli yaş grupları için saatlerce eğlence sunar.

LEGO Creator setleri, inşa edildikten sonra oldukça oynanabilir ve çeşitli yaş grupları için saatlerce eğlence sunar. LEGO'larla inşa etmek hem erkekler hem de kızlar için uygulamalı, dokunsal, hayal gücünü artıran eğlencelidir.

LEGO Creator Mighty Dinozorlar 31058

3'ü 1 arada LEGO setini bir T-Rex, Triceratops, Pterodactyl'e dönüştürün ya da 7-12 yaşındaki çocuklarınız benzersiz dinozorlarını yaratabilir. Bazı vahşi görünümlü dinozorlar yapmak için yeterli dinozor aksesuarı var. Parlak turuncu gözler, sivri dişlerle açılan ağız, büyük pençeler ve hareketli eklemler dinozorlar yaratmak için en iyi malzemelerdir.

LEGO Creator 3 Derin Deniz Canlıları 31088

Okyanusta gizlenen nedir? LEGO Creator 3'ü 1 Arada Derin Deniz Canlılarını oluşturarak öğrenin. Su altı eğlencesi için tasarlanmış en iyi LEGO Creator setlerinden biridir. 230 parçalık set, bir köpekbalığı, bir fener balığı, kalamar ve hazine kutusu olan bir yengeç inşa etmeyi içerir.

LEGO Creator 3'ü 1 Arada Su Altı Robotu 31090

LEGO Creator 3'ü 1 Arada Su Altı Robotu, okyanusun dibini keşfetmeyi seven 7-12 yaş arası çocuklar için en iyi LEGO yapım kitlerinden biridir. Bir robot, denizaltı ve deniz dibi vinci, süper yaratıcı rol yapma eğlencesi için çocukların ilgisini çekebilir ve hayali bir su altı dünyasını açabilir.

LEGO Creator 3'ü 1 Arada Outback Maceraları 31075

Maceralar için en iyi LEGO setlerinden biri, LEGO Creator 3'ü 1 Arada Outback Maceraları'dır. Yedi yaşındaki herhangi bir çocuk, bir arazi oyuncak kamyonunun ve vahşi doğada bir kamp alanının kulağa eğlenceli geldiği konusunda hemfikir olabilir. 225 parça ile çocuğunuz oyuncak kamyon, kamp, vinç helikopteri veya macera kamp eğlenceli oyuncağı yapabilir.

LEGO Creator Expert Volkswagen T1 Camper Van

LEGO Creator Expert Volkswagen T1 Camper Van, şaşırtıcı ayrıntılara sahip en iyi LEGO Creator Expert Setlerinden biridir. Oyuncak, 1962'den kalma klasik Volkswagen Camper Van'ın otantik bir kopyasıdır. Tüm ikonik detaylar 1336 parçada yer almaktadır.