En İyi LEGO DUPLO Setleri

Bir çocuğunuz varsa, LEGO DUPLO onlar için oyun oynamanın yanı sıra sayı becerileri, yaratıcılıkları ve çok daha fazlası konusunda onlara yardımcı olmak için cidden eğlencelidir.

Bir çocuğunuz varsa, LEGO DUPLO onlar için oyun oynamanın yanı sıra sayı becerileri, yaratıcılıkları ve çok daha fazlası konusunda onlara yardımcı olmak için cidden eğlencelidir. Ancak aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var. Hangi seti seçeceğinize nasıl karar verirsiniz? Endişelenmeyin sizlere favorileri içeren bir düzenleme hazırladık.

Havalimanı

3 figürle tamamlanan bu güzel, parçalarla yapılan havaalanı setiyle çocuğunuzu tatil için hazırlayın ve heyecanlandırın: baba, çocuk ve tabii ki uçağı uçuracak pilot yer alıyor. Çocuğunuz, burada sunulanlarla, biniş kapısını ve bagaj kaydırıcısını bir araya getirerek, valizi kontrol ederek ve en önemlisi, tatilde tam olarak nereye gideceğinize karar vererek hayal gücünün artmasına sebebiyet verebilir.

Çiftlik Hayvanları

Küçük hayvan severler, bu setteki buzağı, domuz, kedi ve tavukla kendi çiftliğini yeniden yaratabilir. Açılıp kapanabilen bir kapı ve pencereye sahip, yapımı kolay bir tavuk kümesi var, yürümeye çocuğunuz hayvanlarını kendi aralarında gezdirmeyi çok sevecek. 5 yapı, çocukları temel inşaat becerilerini kendileri geliştirmeye teşvik eden basit bir tasarımdır. Aşırı karmaşık bir şey yüzünden hayal kırıklığına uğramadan, tasarladıkları evi gururla sergileyebilirler. Konuşmanın eşiğindeki çocuklar, doğru sesleri çıkarmayı ve hayvan figürlerini seslendirmeyi sevecekler, ilk kelimelere ve seslere giden yolda önemli gelişimsel kilometre taşlarına ulaşmalarına yardımcı olacaklar.

Sayı Treni

Bu, sayılara ve saymaya fevkalade renkli bir giriş ve ebeveynler ve çocuklar arasında kesin bir favori. Sayı blokları, erken sayı tanımaya yardımcı olur ve inşaat hayranlarını eğlendirmek için sonsuz bina kombinasyonları vardır.

İtfaiye

Kendi çalışma ışığı ve siren ses efektiyle DUPLO İtfaiye İstasyonu, çocuğunuzun oyun süresine biraz ses ve gürültü katmanın harika bir yoludur. İstasyonu 2 figür ve dost canlısı bir itfaiye köpeği ile ziyaret edebilir, ardından kamp ateşini hortum ve yangın musluğu ile söndürür gibi yapabilirler. Küçük çocuğunuz itfaiyecileri kamyona yerleştirmek ve yanıp sönen ışığı ve sireni açmak isteyecektir.

Pizzacı

Bu, birçok çocuk için çok sevilen bir konuya odaklanan küçük bir dünya rolüdür. Yemek ve özellikle pizza. Sevmemek için ne var? Dekore edilmiş hikaye tuğlaları, dondurma, domates, peynir, biber, pizza, para ve hepsi temsil edilen kaselerle birçok rol yapma fırsatını başlatacak. Ayrıca sipariş almak için bir DUPLO cep telefonu da var. Küçük eller pizzaları pişirmek için geniş fırın kapısını kaldırabilir, ardından pizzaları teslimat bisikletinin arkasına koyabilir ve şehir boyunca hız yapabilirsiniz.