En İyi Lego Friends Setleri

LEGO Friends setleri son derecede harikadır. Sonuç olarak, herkesin inşa etmesi eğlencelidir.

İnsanlar doğal inşaatçılar ve problem çözücülerdir, bu yüzden LEGO setleri genç ve yaşlı herkes içindir. Ancak çocuklar için, LEGO setleri aynı zamanda becerilerini geliştirmeye, analitik ve yaratıcı düşünmeyi geliştirmeye, işbirliğine dayalı oyunu geliştirmeye ve en iyisi onları saatlerce meşgul etmeye yardımcı olur. LEGO Friends setleri son derecede harikadır. Sonuç olarak, herkesin inşa etmesi eğlencelidir. Setler canlı, renkli, ilgi çekici ve çok çok popüler. İşte göze çarpan setlerden bazıları.

LEGO Friends Heartlake City Resort

Çocuğunuz, çatı terası, su parkı, kaydıraklar, monoray, su scooter ve rüzgar sörfü tahtası olan bir sahil oteli içeren dünyanın en havalı eğlence parkı tesisini inşa edebilir. Mükemmel yaz eğlencesi. 7 ila 12 yaş arası çocuklar için tasarlanmış bu Friends LEGO seti, eğlencenin her şeyin devidir. 1.017 parçası var ve dört Friends mini figürü ve bir yunus içeriyor. Çocuklar kaydırakları, çatı terasını ve tabii ki bir meyve suyu barını keşfetmek için hareketli bir monoray içeren bir tatil yeri ve eğlence parkı inşa ederler.

LEGO Friends Stephanie’nin Buggy

Stephanie'nin arabası ile harika dış mekanlara çıkın. Bu Friends setinde Stephanie mini bebek figürü, ayrıca bir köpek ve kurbağa figürü bulunur. Bu çok tatlı araba ve karavan setiyle yazı (ve sonbaharda ve ilkbaharda) getirin. Ayrıca bir piknik alanı, oyuncak bisiklet, raket ve tenisi oyunu ve 'smores için bir oyuncak kamp ateşi içerir. Falan filan. Set, 6 yaş ve üstü çocuklar için idealdir ve elbette diğer Friends setleriyle uyumludur.

LEGO Friends Stephanie'nin Evi

Çocuklar artık Stephanie’nin oyuncak evini Heartlake City’den inşa edebilir. Mutfak, salon, merdiven, banyo, yatak odası ve ofis içeren iki katlı bir yapıdır. Bu LEGO Friends setinde üç mini figür, ayrıca tonlarca oyuncak ev aksesuarı ve mobilya bulunur. 622 adettir ve 6-12 yaş arası çocuklar için idealdir.

LEGO Friends Deniz Feneri Kurtarma Merkezi

LEGO Freinds elbette eğlenmeyi severler, ama aynı zamanda önemli işler de yaparlar! Çocuklar bu süper havalı deniz aslanı kurtarma merkezini ve deniz fenerini laboratuvarı, ofisleri ve gözlem güvertesini inşa ederek donatabilirler. Bir ada tıbbi aletlerin, deniz canlılarının ve mercanların, iki mini figür için dalış ve olta takımlarının yanı sıra diğer her türlü küçük bilim odaklı aksesuarlar var. Genel olarak yeni gelişen deniz biyologları ve genç inşaatçılar için harika.