En İyi LEGO Minecraft Setleri

Minecraft ve LEGO'nun iyi bir kombinasyon olduğu ortaya çıktı! İşte o özel günler için çocuklarınıza verebileceğiniz en iyi LEGO Minecraft oyuncak koleksiyonları!

Minecraft, hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından sevilen tüm zamanların en çok satan oyunlarından biridir. Ancak, bu oyunu gerçekten keyifli bulanlar çocuklardır ve kişisel bir bilgisayarınız olduğu sürece, küçüklerin oyunu oynarken eğlenmesine izin verebilirsiniz. Bununla birlikte, Minecraft konseptini çocuklarınıza tanıtmanın başka bir eğlenceli yolu daha var: Onlara LEGO Minecraft setleri alarak!

Minecraft yaratılmasından bu yana çeşitli versiyonlara ve dünyalara yayıldı. Bu oyunda oynayabileceğiniz benzersiz ve özelleştirilmiş temalar var ve şaşırtıcı bir şekilde LEGO bu varyasyonların çoğunu uyarladı. Sonuç olarak, LEGO bu klasik oyunun mükemmel simülasyonlarını sunabilir ve hemen hemen her dünyayı deneyimleyebilirsiniz! Minecraft ve LEGO'nun iyi bir kombinasyon olduğu ortaya çıktı! İşte o özel günler için çocuklarınıza verebileceğiniz en iyi LEGO Minecraft oyuncak koleksiyonları!

LEGO Minecraft Nether Portalı 21143

Tıpkı çevrimiçi oyunda olduğu gibi, bu set bir portal oluşturmanıza ve hayaletler ve diğer tehlikelerle savaşmak için Steve ile Nether'e seyahat etmenize olanak tanır. Hayatta kalmak için kaçınmanız gereken çalışan bir lav düşüşü, Nether'de seyahat etmek için bir ray sistemi, ateş disklerini ateşleyebilen bir hayalet ve parlayan bir taşla bir mayın var. Sette Steve, hayalet, bir ocelot ve 2 iskelet bulunuyor. Çocuklar tüm hareketli parçalardan ve oyuna gerçekten ne kadar benzediğinden keyif alacaklar.

Minecraft Demir Golem 21123

Bu set, bir Demir Golem yapmak için yola çıkan çocukları daha büyük ve daha iyi şeyler yaratmaya itecek. Kiti yaptıktan sonra sırayla demir bloklar işleyebilirler, benzersiz ateşleri eritebilirler ve dolaşan zombilere saldırmak için şiddetli bir Demir Golem tasarlayabilirler. Set, bloğunuzu oluşturmak için bir balta, işçilik masası ve inşa edebileceğiniz bir meşale ve bir balkabağı olan Golem içerir. Ayrıca Alex ve saldırmanız için bir zombi ile birlikte gelir.

LEGO Minecraft Orman Tapınağı 21132

Bu harika setle eğlenceli ve gizemli bir Minecraft orman tapınağı inşa edin. Orman olarak kullanan bu tapınak çok büyük ve sarmaşık kaplı bir duvara sahip. Bulmak için 3 kollu bulmacayı çözmeniz ve öfkeli zombi sürüsü ve diğer engellerle savaşmanız gerekir. Bu set, kullanabileceğiniz 3 farklı konfigürasyona sahiptir ve 2 iskelet ile birlikte gelir, am ocelot ve Steve.

LEGO Minecraft Mağara 21113

Çocuklarınızın özel kaynaklar bulmak için Mağarada olağanüstü bir maceraya atılmasına izin verin! LEGO Minecraft The Cave oyun seti, baltalı Steve mini figürüyle birlikte gelir. Kaynakları kazmadan önce örümcek çeteleriyle ve düşman zombi ordusuyla savaşması gerekir! Düşmanlarınızı yok ettiğinizde, nihayet değerli cevher ve minerallerin savurganlığının tadını çıkarabilirsiniz. Bunları, çok değerli ve aranan obsidyeni yaratmak için kullanın!