En İyi LEGO Movie 2 Setleri

LEGO Film setleri en iyi değer veya oynamak için en muhteşem? En sevdiklerimizi burada seçtik.

LEGO Movie 2 setleri en iyi değer veya oynamak için en muhteşem? En sevdiklerimizi burada seçtik.

70841 Benny’s Space Squad

Bu harika set, çeşitli aksesuarlara sahip dört adet 1980'lerin LEGO Uzay temalı astronot minifigürlerini içerir. Ayrıca LEGO Space scooter ve çift minifigür koltukları olan bir ay arabası alırsınız.

70822 Unikitty’nin Şimdiye Kadarki En Tatlı Arkadaşları

Parçalarla yapılan üç figür olan Unikitty, Dondurma Külahı ve Çikolata Bar içeren bu setle bir içki ve atıştırmalığın tadını çıkarın. Çaydanlık, fincan ve kek bulunan bir çay arabası da var.

70823 Emmet’in Üç Tekerlekli Bisikleti

Bu oldukça çılgın Üç Tekerlekli Bisiklet, bir minifigür koltuğu, üç istiflenmiş lastik tekerleği ve katlanır dengeleyiciye sahiptir. Ayrıca, Üç Tekerlekli Bisiklet için park yeri olan bir mini benzin istasyonu, ayrıca bir Emmet minifigürü ve keskin ağızlı ve dönen tepegöz gözü olan, tuğla yapımı rastgele bir uzaylı istilacı vardır.

70821 Emmet ve Benny’nin "Yap ve Onar Atölyesi"

Dört yaşın üzerindeki genç inşaatçılar için tasarlanan Benny’s Spaceship ve Emmet’in Escape Buggy'sini atölyede tamir edebilirsiniz. Set Emmet ve Benny minifigürleri ve oynayabileceğiniz bir dizi araç.

70836 Savaşa Hazır Batman ve MetalSakal

Bu Batman temalı set, korsan MetalSakal'ı içeriyor, MetalSakal'ın iç organlarıyla Hazine sandığını açıyor ve tepede açılır kapanır karga yuvası artı Batman yalnızca bir taht olarak tanımlanabilecek bir yerde oturuyor. Tuğladan yapılmış bir Yıldız figürü ve çok sayıda silah ve aksesuar içerir.

70824 Kraliçe Watevra Wa’Nabi İle Tanışın

İşte dönen bir platforma sahip at formunda Kraliçe Watevra Wa’Nabi ve şekil değiştiren kraliçeyi yeniden inşa etmek için beş değiştirilebilir yüz ifadesi var. Sette ayrıca parçalarla yapılan bir Banarnar karakteri, Tatlı Kargaşa ve Susan mini figürleri artı bir Lucy minifigürü de var.

10895 Emmet ve Lucy’nin Duplo Gezegeninden Ziyaretçileri

Duplo karakterlerinin LEGO Movie 2 tehditleri olduğuna inanmak zor, ancak işte burada küçük çocuklara yönelik bir setle karşınızdayız. Doğal olarak karakterler, hepsini karıştırıp kendi karakterlerini yaratabilecekleri şekilde tasarlandı. Emmet ve Lucy de Duplo figürü halindedir. Neredeyse iki yaşındaki çocuğumuz bunun her yerinde olacak!