En İyi LEGO Star Wars Ultimate Collectors Serisi Seti

LEGO Star Wars seti arasında, Ultimate Collectors Serisi, serinin en sadık hayranlarına karmaşık yapılara ve aşırı ayrıntılara sahip büyük ölçekli setler sunan seridir.

Her yıl çıkan düzinelerce küçük ölçekli LEGO Star Wars seti arasında, Ultimate Collectors Serisi, serinin en sadık hayranlarına karmaşık yapılara ve aşırı ayrıntılara sahip büyük ölçekli setler sunan seridir. Bu nedenle LEGO UCS setlerinin çoğu, yetişkinler için çok popülerdir. Bu nedenle, sizlere en iyi Ultimate koleksiyoncunun bir listesini yapmaya karar verdik.

75181 UCS Y-Wing Starfighter

Minifigür olarak iki yeni karakter sunan - Dutch Vander ve R2-BHD, UCS Y-Wing Starfighter, eski 2004 versiyonunun inanılmaz bir yeniden yapımıdır. Renkler ve genel yapı yeterince iyileştirildi. Elbette aralarında neredeyse 15 yıl olan setleri karşılaştırmamalıyız ama bahsetmeye değer.

Çok fazla oynama kabiliyetine sahip bir set değil ama o kadar iyi inşa edilmiş ki, eğer hoşunuza giderse onu alıp uçurabilirsiniz. Yıllar boyunca aldığımız birçok setin aksine kesinlikle kırılmayacak. Bununla birlikte inanılmaz görünüyor. Bunu bu listeye ekledik çünkü şimdiye kadar yapılmış en iyi görünümlü setlerden biri.

10221 Süper Yıldız Destroyer

Ardından, 2011'den kalma muazzam Süper Yıldız Destroyer'ımız var. Bu son derece iyi inşa edilmiş model, olağanüstü detaylar ve etkileyici bir minifigür seçkisiyle öne çıkıyor. İşte tam da bu nedenlerle onu listeye koyduk. 120 cm uzunluğunda duran harika bir settir.

10236 Ewok Köyü

UCS Ewok Village, kesinlikle piyasaya sürülecek en yüksek oynanabilirliğe sahip Star Wars seti. Return of the Jedi'dan en sevdiğimiz sahnelerin çoğunu yeniden yaratan bir set. Ölçekler, aslında, minifigürlerin boyutlarına uyuyor.

10240 Kırmızı Beş X-Wing Starfighter

2013 UCS X-Wing Starfighter, bu geminin eski bir UCS versiyonunun dikkat çekici bir şekilde geliştirilmiş bir başka versiyonuydu. Orijinalinin 2000 yılında çıktığına inanmak zor değil. Sırf muhteşem yapısı ve genel görünümü nedeniyle listeye dahil ettik.

75059 UCS Sandcrawler

2014'teki UCS Sandcrawler tam anlamıyla dev bir set. Harika bir minifigür seçkisi ile harika bir yapının karışımı. Droidlerin hayranıysanız, bu set koleksiyonunuzu birçok yeni droid karakteriyle artıracaktır.

10143 Death Star II

Bu setin herhangi bir oyun özelliği olmamasına rağmen bizim için benzersizdir. Birisi onu her gördüğünde sohbeti başlatacak olan setlerden biridir. LEGO Star Wars'un başlangıç yıllarından çok eski bir set olmasına rağmen, yapımında yer alan detayların sayısı ile öne çıktığına inanıyoruz. Bu kadar büyük bir setin bu kadar küçük bir standda dayanabilmesi inanılmaz.