En İyi LEGO Super Mario Setleri

Diğer tüm LEGO koleksiyonları gibi, tüm LEGO Super Mario setlerini satın almak isteyebilirsiniz. Sizler için her seferinde bir set almak isteyenlere rehberlik edecek setleri paylaşıyoruz.

Diğer tüm LEGO koleksiyonları gibi, tüm LEGO Super Mario setlerini satın almak isteyebilirsiniz. Sizler için her seferinde bir set almak isteyenlere rehberlik edecek setleri paylaşıyoruz.

LEGO 71362 - Korunan Kale Genişletme Seti

Korunan Kale'de inşa edilebilir bir kale, mancınık, tuğladan yapılmış su ve lav yolları ve POW Bloku ile LEGO Mario'nun yenmesi için Bob-omb, Koopa Troopa ve Piranha Plant oyuncak figürleri bulunuyor.

LEGO 71363 - Desert Pokey Genişletme Seti

Çöl Pokey Genişletme Seti, parçalarla yapılan bir çöl sahnesi, LEGO Mario'nun kaktüse benzer düşman Pokey'i bölüm bölüm devirmesi için çekiç döner tablası ve sanal paraları yenip toplamak için bir Monty Mole figürü içerir.

LEGO 71364 - Whomp's Lava Trouble Genişletme Seti

Whomp’un Lava Trouble Genişletme Setinde kayan bir platform, P Switch'i koruyan Whomp figürü ve Lava Bubble figürünü devirmek için tuğla yapılı, kabuk şeklinde bir sistem bulunur.

LEGO 71365 - Piranha Santrali Power Slide Genişletme Seti

Kaçmak için her iki ucunda Piranha Tesisleri bulunan bir tahterevallide raylar üzerinde bir platform, LEGO Mario için parkurda fazladan zaman kazanmak için bir Zaman Bloğu, ayrıca Goomba ve Koopa Troopa figürleri ile gelmektedir.

LEGO 71366 - Boomer Bill Barrage Genişletme Seti

Boomer Bill Barrage Genişletme Setinde, iki uçan Boomer Bill figürü olan bir spinner ve ustalaşmak için iki zorluk seviyesi olan dönen bir platform bulunur. Ayrıca bir düşman Shy Guy figürü var ve bir Super Mushroom.

LEGO 71367 - Mario'nun Evi ve Yoshi Genişletme Seti

Bu set, altında bir Süper Yıldız Bloğu bulunan, açılan bir kapısı ve çatısı olan inşa edilebilir bir ev içerir. Uyumak için LEGO Mario'yu sallamak için bir hamak, ayrıca Yoshi ve Goomba oyuncak figürleriyle etkileşim kurup jeton kazanabilirsiniz.

LEGO 71368 - Toad's Treasure Hunt Genişletme Seti

Serideki en büyük setlerden biri, sevimli Kurbağa oyuncak figürleri, iki Cheep Cheep ve bir Goomba içeriyor. Kurbağa Evleri'ndeki 1, 2, 3 Bloklara, ağaçlara ve bir hazine sandığına ulaşmak için bir köprü ve kayan ve dönen platformların üstesinden gelinmesi gerekir.