En İyi LEGO Troll Setleri

LEGO Troll setlerine gelince, hepsinin gerçekten güzel yeni parçaları ve güzel renkleri var. Set tasarımlarından ve açıklamalarından bazı temel bilgileri toplayabiliriz.

LEGO'nun geçen yıl yayınladığı yepyeni bir tema, Trolls World Tour filmiyle ilgili. Koleksiyonda filmden süper renkli karakterler ve sahneler içeren yedi set var. Filmi önemsemeseniz bile, setler sıradışı parçalar için incelemeye değer. Setlerin her birini gözden geçireceğiz.

Sevimli ve korkutucu oyuncak bebeklere dayanan ilk Trolls filmi 2016'da DreamWorks Animation tarafından yayınlandı. Film, Trolleri mutlu olmak için yiyen yaratıklar olan Bergenlerin köylerini yıkımından kurtarmak için bir maceraya atılan iki trolü takip ediyor. Film çok popülerdi ve büyük bir ticari başarı elde etti.  LEGO Troll setlerine gelince, hepsinin gerçekten güzel yeni parçaları ve güzel renkleri var. Set tasarımlarından ve açıklamalarından bazı temel bilgileri toplayabiliriz.

LEGO 41250 Trolls Techno Reef Dans Partisi

Bir DJ kabini ve deniz kızı ile ahtapot arkadaşının dönmesine izin veren kalp şeklinde bir arka plana sahip bir sahne içerir. Tüm olağandışı parçaları ve renkleri görmek için gerçekten bu sete bakmanız gerekiyor. Örneğin, sahnenin ortasındaki o kalbe bir bakın.

LEGO 41251 Trolls Poppy's Pod

En sevimli karakterlerden biri olan Poppy, özel bir parça olan kapsül şeklindeki ev içerir. Bunun bir LEGO Juniors (4+) seti olduğuna dikkat edin, bu nedenle tüm dekorasyon çıkartma yerine yazdırılır.

LEGO 41252 Trolls Poppy’nin Sıcak Hava Balonu Macera

Daha özel parçalar buluyoruz, ancak bunların oldukça faydalı olduğunu düşünüyoruz. Hava balonu LEGO City veya LEGO Friends setlerine bile eklenebilir. Set, üç Trol ve Bay Dinkles içerir. Toplam 250 adet parça içermektedir.

LEGO 41253 Trolls Lonesome Flats Raft Adventure

Yüzebilen bir sal, sahne ve hapishane bulunur. Bu başka bir LEGO Juniors setidir, bu nedenle tüm süslemeler yazdırılır. Set 159 adet parça içerir.

LEGO 41254 Trolls Volcano Rock City Konser

Sette tonlarca renkli aksesuar ve bu sete özel Barb da dahil olmak üzere üç minifigür ile büyük bir sahne yer alıyor. Set 387 adet parça içerir.

LEGO 41256 Trolls Rainbow Caterbus

Gökkuşağı rengindeki tüm ihtişamıyla Trolls World Tour otobüsüne sahiptir. Burada fark edilecek çok sayıda benzersiz parça ve renk var, ama bence en sevilen kısım Poppy'nin çantası. Poppy ve Cooper'ın yanı sıra dört karakter içerir; Cloud Guy ve üç bulut bebeği. 395 adet parça içerir.