En İyi Örümcek Adam Oyuncakları

Dışarıda pek çok seçenek var ama biz onu kesinlikle en iyi Örümcek Adam oyuncakları ve hediyeleriyle sınırladık.

Örümcek Adam ilk kez 1962'de ilk çizgi roman yayınlandığında sahneye çıktı. O zamandan beri Marvel’in en büyük ticari başarısı oldu. Görünüşe göre, Örümcek Adam oyuncakları büyük bir para kazandırıcı. Örümcek adam hayranınız için bir hediyeye ihtiyacınız varsa, şanslısınız. Dışarıda pek çok seçenek var ama biz onu kesinlikle en iyi Örümcek Adam oyuncakları ve hediyeleriyle sınırladık.

LEGO Marvel Spider Man: Spider Man Bike Rescue

Bu LEGO setinde, inşaatçılar Örümcek Adam’ın motosikletini yapacaklar. Motosikletin yanında bir Örümcek Adam figürü, bir Miles Morales figürü ve bir Carnage (kötü adam) figürü var. Çocuklar, Carnage'ın şehrin elektrik jeneratörünü patlatmasını önlemek için Örümcek Adam ve Miles Morales olarak savaşabilir! Bu LEGO setinde küçük parçalar vardır ve 6 yaşın üzerindeki çocuklar için tasarlanmıştır.

NERF Spiderman Tabanca

NERF Spiderman Microshots, sadece küçük ellere sığması için yaratılmış minyatür bir NERF silahıdır. İkonik NERF dartları ile tamamlanan bu NERF silahı, eksiksiz bir paket ve cephaneliğiniz için gerekli bir ektir. Bu tabanca bir Microshots serisinin parçasıdır. Spiderman Microshots silahı iki dartla birlikte gelir ancak birer birer ateş eder.

LEGO Juniors Marvel Super Heroes Örümcek Adam ve Scorpion Street Showdown

LEGO Juniors Marvel Super Heroes Örümcek Adam vs Akrep Sokağı Karşılaşması küçük bir pakette çok eğlenceli! Hem okul öncesi hem de daha büyük çocuklar LEGO setlerine bayılır. Bu eğlenceli LEGO seti, Örümcek Adam ve düşmanı Scorpion arasında bir sokak kapışmasını içeriyor. Set, hem Örümcek Adam hem de Akrep'in LEGO figürlerini içerir. Her karakterin de kendi aracı vardır. Spidey-Car, hareketli örümcek bacaklarına sahipken, Scorpion arabanın hareketli bir kuyruğu ve kıskaçları var. Bu ürün küçük parçalar içerir ve 4 ila 7 yaş için önerilir. Toplamda 125 parça vardır.

Marvel Ultimate Spiderman Kahraman Maskesi

Marvel Ultimate Spiderman Hero Mask, hepimizin tanıdığı klasik Spiderman maskesidir. Sonuçta, kırmızı ve siyah perdeli maskesi olmayan Örümcek Adam kim? Bu ucuz bir maske değil. Maskenin kabuğu dayanıklı plastikten yapılmıştır. Göz delikleri rahatlık için yastıklıdır ve kayışlar Velcro ile takılır ve ayarlanabilir.