LEGO Education SPIKE Prime Set,

LEGO® Education SPIKE™ Prime Set,

6-8. sınıf öğrencileri için STEAM öğrenme aracıdır. Renkli LEGO yapı elemanlarını, kullanımı kolay donanımı ve Scratch tabanlı sezgisel bir sürükle ve bırak kodlama dilini birleştiren SPIKE Prime, öğrenme seviyeleri ne olursa olsun eleştirel düşünmek ve karmaşık sorunları çözmek için öğrencileri eğlenceli öğrenme etkinlikleriyle sürekli olarak meşgul eder. Kolay girişli projelerden sınırsız yaratıcı tasarım olanaklarına kadar SPIKE Prime, öğrencilerin eğlenirken yarının yenilikçi zihinleri olmaları için gereken temel STEAM ve 21. yüzyıl becerilerini öğrenmelerine yardımcı olur!

SPIKE Prime sisteminin kalbi programlanabilir Hub'dır. Bu gelişmiş ancak kullanımı basit, tuğla şeklindeki cihazda 6 giriş/çıkış bağlantı noktası, 5x5 ışık matrisi, Bluetooth bağlantısı, hoparlör, 6 eksenli jiroskop ve şarj edilebilir pil bulunur. SPIKE Prime Set ayrıca, çok çeşitli renkli LEGO yapı öğeleriyle birlikte öğrencilerin eğlenceli robotlar, dinamik cihazlar ve diğer etkileşimli modeller tasarlamasına ve oluşturmasına olanak tanıyan son derece hassas motorlar ve sensörler içerir. Hub, motorlar ve sensörler üzerindeki birçok bağlantı noktasının yanı sıra yeni, büyük yapı elemanları, öğrencilerin inşa etmeye daha az, öğrenmeye daha fazla zaman ayırması anlamına gelir. Dayanıklı saklama kutusu ve 2 ayırma tepsisi, kurulum ve toplama için harcanan zamanın minimumda tutulması anlamına gelirken, masa alanı sınırlı olduğunda daha küçük tepsiler idealdir.

Tabletler ve bilgisayarlar için sezgisel kodlama ortamı, Scratch tabanlı popüler kodlama dilinden en iyi öğeleri alarak öğretmenlerin ve öğrencilerin seveceği bir sistem oluşturur. Başlangıç ??Materyallerine ek olarak, uygulama Mühendislik ve Bilgisayar Bilimlerine odaklanan müfredata uygun STEAM içeriğinden oluşan 3 birim planla birlikte gelir. 6-8. sınıf öğrencileri için tasarlanan ve 45 dakikalık dersler için optimize edilen bu üniteler, öğrenme seviyeleri ne olursa olsun öğrencileri sürekli olarak eleştirel düşünmeye ve karmaşık problemleri çözmeye teşvik ederek STEAM öğrenimini hızlandırır. Çok sayıda erişilebilir, etkileşimli destek materyali içeren kapsamlı çevrimiçi ders planları, öğretmenlere önceki deneyimleri ne olursa olsun dersleri güvenle vermek için ihtiyaç duydukları her şeyi verir.

Ayırma tepsileri, programlanabilir Hub, Mesafe Sensörü, Kuvvet Sensörü, Renk Sensörü, Büyük Motor, 2 Orta Boy Motor ve yeni bir renk paletinde 500'ün üzerinde çekici LEGO® Technic™ öğesi içeren sağlam saklama kutusu.
Programlanabilir Hub, 5x5 ışık matrisi, 6 giriş/çıkış bağlantı noktası, entegre 6 eksenli jiroskop, hoparlör, Bluetooth bağlantısı ve şarj edilebilir pil içerir.
Tabletler ve bilgisayarlar için sürükle ve bırak kodlama ortamı, dünya çapında milyonlarca çocuk tarafından kullanılan Scratch'a dayalı popüler kodlama diline dayanmaktadır.
6-8. sınıflar için Mühendislik ve Bilgisayar Bilimi odaklı, müfredat standartlarıyla bağlantılı ve çoğunlukla 45 dakikalık oturumlar için optimize edilmiş 3 STEAM ünitesi planıyla öğrencilerin ilgisini çekin. Kapsamlı çevrimiçi ders planları ve öğretmen desteği içerir.
Tasarım sürecinin her adımında mühendislik tasarım becerilerini uygulayın.
Problemlerin ayrıştırılması ve algoritmik düşünme yoluyla verimli problem çözme ve kodlama becerileri geliştirin.
Veri toplamak ve değiş tokuş etmek için donanım ve yazılım bileşenlerini birleştiren projeler tasarlayın.
Değişkenler, veri dizileri ve bulut verileriyle çalışın.
Eleştirel düşünmeyi uygulayın ve yarının kariyerleri için yaşam becerileri geliştirin. 
Bu kaynak metin hakkında daha fazla bilgiEk çeviri bilgileri için kaynak metin gerekli
Geri bildirim gönder
Yan paneller