LEGO VE ADİDAS İŞBİRLİĞİ ARTIK KIYAFETLERDE

LEGO VE ADİDAS İŞBİRLİĞİ ARTIK KIYAFETLERDE

LEGO  Group ve Adidas işbirliği ile DOTS ve NINJAGO'dan ilham alan ürünler olan giyim koleksiyonları   çevrimiçi olarak satışa sunuluyor. Ürün yelpazesi ilk olarak Şubat 2021’in sonunda sunulan bu koleksiyonların hem LEGO hem de Adidas tutkunu minikler kesinlikle üzerinde görmek isteyeceklerdir. Gerek DOTS'un renkli pastel tonları gerekse NINJAGO’nun daha cesur, daha parlak renkleri ile bezenmiş temalı tişörtler, kapüşonlular, şortlar, çoraplar, spor ayakkabılar ve daha pek çok ürünle piyasaya sunuluyor.

 

Ürettiği oyun setleri ile bütün dünya çocuklarının oyunlarına ilham kaynağı olan LEGO ile spor ve rahat giyimin dünyadaki temsilcisi olan Adidas işbirliği ile gerçekleştirilen bu çalışma çocukların en sevdiği karakterlerle bütünleşmelerine fırsat tanıması nedeniyle şimdiden oldukça ilgi göreceği tahmin ediliyor. Çocukların günlük yaşamda giyebilecekleri ölçüde rahat ve kullanışlı ürünlerle kendi tarzlarını yansıtan kıyafetler giymeleri için hazırlanan koleksiyon rahatlığı ve kaliteyi baz alarak üretilmiştir.

Bu ürünlerin satışı şimdilik LEGO.com'da yapılmıyor.  Bu nedenle satın almak isteyen hayranları Adidas’ın çevrimiçi mağazasına gitmesi gerekecektir. Ürünlerin şimdilik orada satışa çıkıyor olması Lego hayranlarını biraz hayal kırıklığına uğrattığını söyleyebiliriz. Esasen bu durum resmi LEGO mağazasından kazanabileceğiniz VIP puanlarını kaçıracağınız anlamına gelebilir ve bu puanlardan vazgeçmek istemiyorsanız sizlere şimdilik beklemenizi öneririz. Koleksiyonun ilk tanıtımı LEGO’nun sitesinde yapılmış olması nedeniyle  yakın zamanda satışların LEGO.com'da da başlayacağını düşünmemiz yanlış olmayacaktır.

Bu koleksiyon da ilk seride olduğu gibi, özellikle çocukların kullanımına yönelik ürünlerden oluşmaktadır.  Bu nedenle orijinal basın bülteninde bulunan yetişkinler için üretilmiş olan kıyafet ve malzemeleri ( şimdilik tek bir çift spor ayakkabı)  hayata geçmesini beklemekteyiz. Ancak herkesin kabul edebileceği gibi bu uzun soluklu olarak planlanmış işbirliğidir. Bu nedenle gerek çocuklara gerekse yetişkinler için pek çok koleksiyonun piyasaya çıkarılması kaçınılmazdır. Bu nedenle çok çeşitli ve etkileyici koleksiyonların çıkmasını sabırla beklemek önemlidir.

Bunun yanında yetişkinler üretilmiş bir NINJAGO tasarımı arıyorsanız, şu anda LEGO.com'da mevcut olan 10. yıl dönümü anısına üretilen HYPE koleksiyonuna ulaşmanız her zaman mümkündür.