Motorlarınızı Çalıştırın: Asphalt 9: Legends Grand Prix'de LEGO® Technic? McLaren Senna GTR ile Yarışmak için Sıraya Girin

Motorlarınızı Çalıştırın: Asphalt 9: Legends Grand Prix'de LEGO® Technic™ McLaren Senna GTR ile Yarışmak için Sıraya Girin

 LEGO® Technic™ McLaren Senna GTR yeni bir yarış pistine doğru hızlandı- bu sefer, Asphalt yarış serisinin en son oyunu olan Asphalt 9: Legends'ın asfaltı, bir franchise son zamanlarda 1 milyar indirme işaretini geçti. 18 Ekim'den 30 Ekim'e kadar yarış tutkunları, LEGO Technic McLaren Grand Prix etkinliğine katılarak LEGO® Technic™ McLaren Senna GTR'de pole pozisyonu için mücadele edebilecek ve ödüller kazanabilecek.

LEGO Firması, lüks süper otomobil üreticisi McLaren Automotive ve markalar için Gameloft arasındaki bu aksiyon dolu iş birliğinde, ilk kez süper araba severler, motor sporları hayranları ve LEGO yapımcıları, LEGO Technic McLaren Senna GTR modelinin direksiyonuna oturabilir.

Adrenalin yüklü iki eleme turunu geçenler 22 Ekim- 31 Ekim tarihleri ??arasında kıyasıya çekişmeli geçen final turlarında bir yer kazanacak ve LEGO Technic McLaren Senna GTR setlerini ve oyun içi ödülleri kazanma şansları olacak. Kazanan havuzlardan seçilen sadece dokuz efsane şampiyon olacak.

Oyunlaştırılmış LEGO Technic McLaren Senna GTR, gerçek hayattaki muadili ile aynı özelliklere ve işlevlere sahiptir ve bu da onu griddeki en zorlu yarışmacılardan biri haline ulaştırır. LEGO modelinin 830 parçalık tasarımı, V8 motoru, hareketli pistonları, güzel aerodinamik eğrileri, açılan dihedral kapıları ve türünün tek örneği mavi görünümü de dahil olmak üzere dijital dünyada titiz ayrıntılarla yeniden yapıldı. Süper otomobilin rakipsiz stilini yeniden yaratma söz konusu olduğunda hiçbir taviz vermemek için 160.000'den fazla dijital üçgen kullanıldı.