Robobloq Q-Scout Programlanabilir Metal Robot

Robobloq'un Q-Scout'u, telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak kendiniz oluşturduğunuz ve programladığınız 65 parçalı metal bir uzaktan kumandalı robottur.

Robotlar, çocuklarınıza çeşitli beceriler öğretebilecek harika araçlardır. Robobloq'un Q-Scout'u, telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak kendiniz oluşturduğunuz ve programladığınız 65 parçalı metal bir uzaktan kumandalı robottur. Sırayı takip edebilir, engellerden kaçınabilir ve müzik çalabilir ve açık kaynak Arduino üzerine inşa edilmiş 2 seviyeli kodlama ile çocuğunuzun ilgisini birkaç yıl daha uzun süre koruyacak uzun ömürlü olmalıdır.

Ambalaj

Ambalaj güzel, sağlam bir kutudur ve hoş bir manyetik kapakla açılması kolaydır. Her şey düzgün bir şekilde 3 katman halinde paketlenmiştir ve ortaya çıkarılacak muhteşem bir settir. Tüm parçaları tanıyabilir ve anında inşa etmeye başlayabilirsiniz. Robotun gövdesi, muhteşem bir yeşil anodize metaldir, bu yüzden yıpranıyor gibi görünüyor ve Q-Scout robotunuz çarpmalara rağmen güzel kalmalı.

Ürün İçeriği

Robotunuzun 'beyni' şeffaftır, bu her zaman heyecan vericidir ve çocuklara robotlarının gerçekte ne kadar karmaşık olduğunu gösterir. Bu onları yaptıklarında daha da gururlandırır ve onlara ilgi duyacakları ve öğrenecekleri çok şey verir. Ayrıca gerçekten harika görünüyor. Bizi gerçekten etkileyen diğer birkaç bileşen özelliği, somunların ve cıvataların tam olarak bir dükkanda olduğu gibi etiketlenmesi, çocuklarınıza bir gün kullanışlı olabilecek gerçek bir hayat dersi vermesi ve sensörlerin de etiketlenmesi, yani çocuk inşa ederken tam olarak ne yaptıklarını anlayabilirler.

Bir kutu içeriği ve pil bilgi broşürü genellikle sadece çöpe attığınız boşa harcanan bir kağıt broşürdür. Q-Scout'ta poster olarak ikiye katlanıyor - alanın çok akıllıca kullanılması ve sahip olunması güzel bir şey. Oluşturma talimatları, küçük olan ve indirilmesi ve yüklenmesi yalnızca bir veya iki dakika süren, beraberindeki Robobloq uygulamasındadır. Takip etmesi kolay ve çok nettir. Bu set 6+ yaş içindir. Tek sorunu, kablo bağlantılarının bir kısmının cömert ve belirtilenden biraz daha uzun olmasıydı, bu da ilk başta kafasını karıştırdı. Bunun dışında hiçbir sorunu yoktu ve yaklaşık 35 dakika sürmekte. Pil yuvası bir dahidir. Kullanımı inanılmaz derecede kolaydır ve tüm elektrik bağlantıları yerine takılan fişlerdir. Ayrıca, kabuğun etrafındaki çivilere ve deliklere bir şeyler sabitleyerek de robotunuzu kişiselleştirebilirsiniz.