ThinkFun Eğitici Oyunlar

Çocuklar için en popüler ve ebeveyn onaylı eğitici oyunlardan bazılarını aramaya gerek yok! Bu yazıda, ThinkFun oyunlarına göre her yaşa ve konuya hitap eden oyunlar içerir.

Çocuklar için en popüler ve ebeveyn onaylı eğitici oyunlardan bazılarını aramaya gerek yok! Bu yazıda, ThinkFun oyunlarına göre her yaşa ve konuya hitap eden oyunlar içerir.

Math Dice Junior

Bu, çocuklar için basit zihinsel matematik öğrenmenin uygulamalı harika bir yoludur. Zarları kullanarak 12'ye kadar toplama ve çıkarma yapmayı öğrenirler. İlk önce bitiş çizgisine ulaşmaya çalışırken bir miktar rekabet de getiriyor. Bu oyun sayesinde matematik çocuklar arasındaki korkutucu itibarını kaybeder.

Zingo Sight Words

Satılan 50 milyondan fazla kopyası olan bu zeka oyunu, erken okuyuculara heyecan verici bir şekilde görsel kelimeleri tanıtmanın mükemmel bir yoludur. Genç öğrenciler arasında görme kelime tanıma, hafıza ve konsantrasyonu artırır. Kartınızı destedeki ilgili kelimelerle doldurduğunuz Bingo'ya çok benzer, ancak bu sefer başlangıç ??kelimeleriyle uğraşıyorsunuz. Açık talimatlar oyunu anlamayı kolaylaştırır, böylece çocuklar hemen oynamaya başlayabilir.

Laser Maze

Bu oyun, bir çocuğun akıl yürütme ve planlama becerilerini akıllara meydan okuyan lazer labirentleri aracılığıyla geliştirir. Amaç, hedeflere ulaşmak ve direkleri aydınlatmak için ışınları başarılı bir şekilde manipüle etmektir. Oyun, yenmek için başlangıçtan ileri seviyeye kadar 60 zorluk içeriyor.

Çocuklar İçin Eğitici Bir Oyun Nasıl Seçilir?

Ebeveynler olarak, çocuklarımızın oynadığı her neyse, bir tür öğrenmenin de dahil olduğundan emin olmak istiyoruz, çünkü kim çok sayıda faydası olan çok amaçlı bir faaliyet istemez ki? Ama çok kolay olmadan çocuklarımızın ihtiyaçlarına uygun bir oyun seçiyor muyuz? Aşağıdaki satın alma rehberi, gençleriniz için en iyi eğitici oyunlar bulma yolculuğunuzda size yardımcı olacaktır.

Yaş Grubuna Göre Bir Oyun Seçin

Her şeyden önce, çocuğunuzun yaşına veya seviyesine uygun bir eğitici oyun almanız önerilir. Bu, malzemenin çok karmaşık veya sıkıcı olmadan istenen konsepti öğretmesini sağlayacaktır.

Yeni Yürümeye Başlayan Çocuklar İçin Beceri Geliştirme Oyunlarını Seçin

Yeni yürümeye başlayan çocuklar öğrenmenin kritik bir noktasındadır ve zihinleri bir sünger gibi işlev görür ve etraflarındaki her şeyi ve her şeyi emer. Bununla birlikte, katılmaları gereken oyunlar ve aktiviteler, beceri geliştirme ve büyüme ile doldurulmalıdır.