Yeni LEGO® Holiday Kampanyası, Çocukların Hayal Gücünün Sınırsız Yaratıcılığını Kutluyor

Yeni LEGO® Holiday Kampanyası, Çocukların Hayal Gücünün Sınırsız Yaratıcılığını Kutluyor

LEGO Firması, bu Yılbaşı sezonunda küçüklerin hayal gücünün büyüsünü ve yaratıcı potansiyelini kutlayan yeni bir kampanya başlattı. Bu seneki şenlikli kampanya, LEGO® oyununun çocukların çevrelerindeki dünyayı daha iyiye doğru inşa ederken, yıkarken ve yeniden kurarken yaratıcılıklarının kilidini açmaya nasıl yardımcı olduğunu açıklıyor.

Kahraman filmi, LEGO System in Play kullanılarak inşa edilen renkli macerada her kişi, hayvan ve araçla insanları bir araya getirmek ve zorlukların üstesinden gelmek için oyunu kullanan çocukların sınırsız hayal güçlerinde bizi büyüleyici bir yolculuğa adım attırıyor.

Queen'in pop klasiği 'Don't Stop Me Now'ın yeniden tasarlanmış bir başka versiyonuyla desteklenen film, LEGO Star Wars™ stormtrooper'larını korkutan dev arıları, alev yerine su püskürten bir yangın söndürme ejderhasını ve göz alıcı LEGO karoları verilen kaktüsleri görüyor. Ceketler, böylece balon köpek arkadaşlarına sarılabilirler. Hediye verenlerin filmdeki çocuklara örnek olacak LEGO ürünlerini kolayca bulmalarına yardımcı olmak için alışverişe açık formatlar kullanılacak.